Skocz do zawartości
 • Bene

  Technik TS3

  Ostatnia wygrana Bene w dniu 23 grudnia 2017

  Użytkownicy przyznają Bene punkty reputacji!

  O Bene

  • Tytuł
   Naczelny Warnerator
  • Urodziny 27 maja

  Ostatnie wizyty

  5507 wyświetleń profilu
  1. Bene

   Pozwolę sobie dodać trzy grosze do sytuacji. Jeżeli posiadasz jeszcze jakiekolwiek materiały obciążające kolegę to zapraszamy do zamieszczenia. Aktualnie jest tylko dowód w postaci przeniesienia bota na kanał. Można mieć zastrzeżenia co do kolegi, ale czy to było robione z premedytacją? Rybson się przyznał i przeprosił, co dla mnie dużo znaczy. Co do RYBSONA prosił bym tylko o zaprzestanie bawienia się botami prywatnymi. Panie Wolves, usunąłem Panu jeden kanał oraz wpisałem ostrzeżenie za tak głupie wulgaryzmy i prowokacje nazwie kanału. @Master temat powoli do zamknięcia.
  2. Bene

   RODO
  3. Bene

   Ts najgorszy
  4. Bene

   Od jakiegoś czasu nie jestem w stanie na telefonie uzyskać dostępu do przycisku "ostatnio dodana zawartość" czy coś takiego, dodatkowo rozjeżdża mi się szablon. Da radę coś z tym zrobić? Bez tego magicznego guziczka oglądanie forum jest męczące :f @Bezzi a gdzie w takim razie guzik do profilu, do panelu moderatora, do ustawień?:> Po to są te guziki żeby nie napjerd.. bzdurnymi linkami.
  5. Bene

   @M a m c i a
  6. Bene

   Czekam na grafik na lipiec, mam nadzieję dostać wolne, zaliczka poszła dziś przelewem. @Zakręcony @Zakręcony @Zakręcony jak z tą Warszawą? zabrał bym się z Tobą PS: @Varg jest misiaczkiem PS2: Ktoś jeszcze z okolic Warszawy będzie się przemieszczać?
  7. Bene

   "jedziemy tutaj" Pieniążki, wyślę na początku czerwca
  8. Bene

   No ładnie z uśmiałem się:D
  9. Bene

   jeb jeb jeb AKSu
  10. Bene

   To może ja zadam pytanie "Pani(e)" @Martynkaa i @MalwinQa i @Maja. Po co Ci kolejny ban za mk? czekam na odp, pozdr.
  11. Bene

   No nie powiem, ja ustalając sobie wolne w pracy z miesięcznymi wyprzedzeniami (kwestia urlopu) trochę nie fajnie tak zmieniać. Finalnie i tak bedzie mniej osoby niż się zapowiada, do domku wejdzie po 4 xD spokojnie, zresztą jest obok chata u brata albo można rozłożyć namiot... około 4-5 może odpaść bo są inne rzeczy/plany do zrobienia w ten weekend
  12. Bene

   Czy to jest skarga? jeżeli tak, to dostosuj się do wzoru skargi. Jeżeli to jest odwołanie, to też się dostosuj + temat zostanie przeniesiony.
  13. Bene

   w sensie, za mało by było, tak?
  14. Bene

   obecny:>
  15. Bene

   W drodze na święta.
  ×