Skocz do zawartości

  Bene

  Opiekun TS3

  Bene wygrał w ostatnim dniu 16 Listopad 2018

  Bene ma najbardziej lubianą zawartość!

  O Bene

  • Ranga
   Złota rączka TS
  • Urodziny 27 Maj

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna

  Ostatnio na profilu byli

  7 210 wyświetleń profilu
  1. Bene

    zamknięty

   [P] Tata, masz już kupioną trumnę? [P] Przyjedź na zlot. (?} I weź ze sobą córki kolegów [P] c(:
  2. Bene

   Uwaga, duże VID_155985122930F.mp4
  3. Trochę mało tych pytań, lepiej dla mnie, mniej odpowiadania c(: @B2K [P] Czemu jesteś stulejarzem? [O] Z tego co wiem, to ciśniesz każdego o to, kto zagada chodź raz z jakąś laską:D @Never Praised [P] Jak to jest być technikiem tsa? [O] Dobrze. (proszę włączyć film animowany) [P] Jak znalazłeś tak dobrą pracę? [O] Dzięki przyjacielowi @old, który z szatan stał się aniołkiem @RYBSON [P] Masz to autko na ten zlot? [O] Jak będę mieć to będziesz mieć to miejsce żulu xD [P] Czy muzyczna plejlista do najlepszego wesołego car'a w góry jest już gotowa? [O] wstępnie: @Max.Bugs [P] Ile masz lat? [O] '92 [P] Co lubisz robić w wolnym czasie? [O] Sporo tego się znajdzie: Strzelnica, Rowerek, Kąkuter, Basen, W zimę narcioszki [P] Czy trollowanie czatu to Twoja pasja? [O] ( ͡° ͜ʖ ͡°) [P] Kogo chcesz pozdrowić? [O] O cholleeeerrrra. @aquax @Malu @Ania @VisTeR.' @SadoS @Missia I Pan Szymon + wszystkie inne szkopy o których akutalnie nie pamiętam albo pamiętam i celowo ich nie wymieniłem Pozdrawiam kochanego tatusia-dziadziusia @Consecuente Co do nominacji hmm, nie mam aktualnie żadnych swoich typów. Albo wiem! xDD @VisTeR.' Oklahoma do boju kebsiku!
  4. Bene

   asd?
  5. Bene

   No nie.
  6. Bene

   w GDN nie za bardzo, ale z krk masz fajny transport do Nowego Targu xd
  7. Bene

   Jeżeli kasa za bilet dobija do 150-200zł to pomyśl, czy nie lepiej lecieć samolotem do krk xD
  8. Bene

   Dobra, jest szansa, że będę mięć autko w combi na trasie Warszawa - Grójec - Radom (obwodnica xD) - Kielca - Jędrzejów - Kraków (Obwodnica) - Rabka - Nowy Targ - Gronków Można się dołączyć do wspólnego melanżowania przejazdu. Wyjazd Czwartek popo albo Poniedziałek rano. Powrót Niedziela wieczór zapewne. @SadoS? @RYBSON @BORN2KILL.
  9. Bene

   Nie wiem jak dojadę, najwyżej rowerem, ale jedziemy
  10. Bene

    zamknięty

   [P] Kim jesteś? [P] Skąd się wziąłeś? [P] Jak to jest ze wszyscy Cię znają a jednocześnie jesteś trochę noname na sieci xD
  11. Mi też bardzo pasuje 26-27-28 lipiec bo mam urlop XD
  12. Witajcie, od dnia dzisiejszego na naszym Team Speak 3 (godzina 17:00) zagości nowy BOT do wspomagania pracy administracji i moderacji. Będzie on posiadać szereg funkcji, dotychczas dla nas niedostępnych. W głównej mierze zostaną dla Was udostępnione specjalne statystyki, takie jak: Top połączeń do serwera Top najdłuższego połączenia do serwera (bez botów muzycznych - afkowanie też nie będzie wliczane w statystykę:P) Top spędzonego czasu na TS3 Top czasu AFK Top najwyższej aktywności Ponad to zostaną uruchomione specjalne eventy jak: * Losowanie VIP - każdego dnia w godzinach popołudniowych zostanie rozlosowany darmowy VIP dla losowego użytkownika (wymóg - jedna z rang rejestracyjnych) na 24h zupełnie za darmo. Nie ważne czy jesteś z nami od roku, czy od 2 dni. Każdy może wygrać Szczegóły dotyczące rangi: * Nadawanie specjalnych rang w zależności od ilości połączeń do TS3! * System poziomów, które można otrzymać za czas spędzony na Team-Speak 3. Obecnie kształtuje się on w ten sposób: [2 minuty], # LVL 1 [10 minut], # LVL 2 [1 godzina], # LVL 3 [6 godzin], # LVL 4 [1 dzień], # LVL 5 [3 dni], # LVL 6 [8 dni], # LVL 7 [15 dni], # LVL 8 [1 miesiąc], # LVL 9 [3 miesiące], # LVL 10 Wraz z poziomami, w przyszłości możliwe będą do osiągnięcia specjalne nagrody za "wbicie" danego poziomu:) * Uzyskanie pełnych danych o Swoim połączeniu, na specjalnym kanale, pod poczekalnią:) * Ściąganie danych z kanałów YouTube, FanPage Facebook oraz serwera gier na specjalnie przygotowane kanały W przyszłości uruchomię system komend oraz wsparcia po przez czat:) Wszystkie ww. statystyki będą zapisywały się do specjalnej bazy danych SQL, w której będą też przechowywane. Wszystkie nieznane dotąd statystyki, będą odtąd w zasięgu ręki. BOT wymagał trochę konfiguracji oraz spędzenia nad nim kilku godzin, aby nauczyć się "jak to działa". W ciągu kilku pierwszych dni możliwe będą restarty, w celu optymalizacji oraz lepszej konfiguracji usługi. Po tym czasie wszystko powinno chodzić automatycznie. W razie jakichkolwiek uwag oraz propozycji/zażaleń proszę się kontaktować ze mną w wiadomości prywatnej na forum, lub bezpośrednio na TS3. Bot obsługuje o wiele więcej pluginów oraz eventów niż wyżej wymienione, ale większość z nich raczej nie była by dla Was zbyt ciekawa lub ich praca jest ciut bardziej tajna:) Pozdrawiam, Bene c(:
  ×