Jump to content

Skrillex

Bywalec

Skrillex last won the day on January 28 2021

Skrillex had the most liked content!

4 Followers

About Skrillex

 • Rank
  Proficient
  Proficient
 • Birthday 05/16/1998

core_pfieldgroups_1

 • Imię
  Piotr
 • Płeć
  Mężczyzna
 • City
  Łódź
 • STEAM ID
  https://steamcommunity.com/profiles/76561199081013677/

Recent Profile Visitors

4284 profile views
 1. Nick gracza: Mój Skrillex, a osoba na którą składam skargę to Moderator TS3 Elo Elo Godzina, data zdarzenia: Dzisiaj, godzina 21/22 Dowody: Świadkowie, choć nie wiem czy będą chcieli się wypowiadać. Świadkowie: @ANGEL @CHMBER @asusTenPrawdziwy @Nav1 @AlojzyK Uzasadnienie: Siedząc na kanale u Angela wbił sobie AlojzyK i zaczął flugac wyzywać itp. Zrobiło się zamieszanie przyszedł Elo zaczeli się bawić rangami kickowaniem etc. Po czym przy Elo user AlojzyK zaczął mnie wyzywać. Powiedziałem Elo, żeby go ukarał a on nic śmiał się poczym go tylko upomniał. To ja za to, że dałem Poke dwóm dziewczynom na ts dostałem bana na 30 minut bez żadnego upomnienia/kick'a a AlojzyK Nie dostał w sumie nic bo upomnienie to jest nic. Jedynie normalnie zachował się @pemeqq. Po wyjściu Elo z kanału AlojzyK zaczął flugać i gadać oby ten pedał Elo nie dał mi bana itp i Pemeqq zachował się wzorowo bo z miejsca dał mu bana na 10 minut. Tyle z mojej strony. @ANGEL Może i czasem bywa dla beki ale zaczął mnie już denerwować tym wyzywaniem dlatego Elo powiedziałem, żeby go zbanował. Miejmy trochę umiaru. @NIDAS 061 Sam gadałeś że ta sieć kolesiówą je*** i teraz jeszcze bardziej się to potwierdza więc ja właśnie za to składam skarge proste. @AlojzyK Sytuacja wygląda tak była chwila beki i wgl ale później to przestało być śmieszne przynajmniej dla mnie zacząłeś mnie z du*y cisnąć dałem se tylko nick Alojzyk bot a ty zaraz do mnie pedale itp zacząłeś mnie kickować i wgl. Później była zabawa rangami i kickami mówiłem elo, że żądam bana dla Ciebie on miał to w nosie to jest skarga proste. Poza tym to nie jest pierwsza akcja z Elo, ale już nie będę wracał do tego co było. @elo elo 350 No to jeśli za to bana dostałem to nieźle napisałem dziewczynie komplement i ban. Co do zebrania dowodu i złożenia skargi na Alojzyka po co skoro sam miałeś dowód sam tego słuchałeś xd. @elo elo 350 Obraza/Groźba - od 30 min - (zależnie od obrazy). No właśnie wiec jaka tu mowa o upomnieniu bana od 30 minut w górę powinien dostać. • Przeszkadzanie - 15min - 3h A moim pierwszym banem za tego jednego poka powinien trwać 15 minut nie 30
 2. Aktualnie zainstalowana 1 CSGO
 3. W sumie nie wiem. - Aktywność słaba. Wiem,+ że potrafisz siedzieć na codzień na serwerze ale lubisz sobie czasem odpuścić i miesiąc nie grać. + Wiek + Staż na serwerze + SM + Ogarniasz dużo. Lekko jestem na tak. Lecz Zacznij się bardziej starać, a jak chcesz wziąć sobie trochę wolnego to złóż prośbę o urlop. Tyle z mojej strony Powodzonka.
 4. Zależy jeśli chodzi o e-papierosy ogarnę wszystko xd
 5. Masz moje TAK +Aktywny +Pomaga w namierzaniu trudnych nicków na serwerze. +/- Wiek + SM
 6. Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona. Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 7. 2.47 +B 3.15 +B 3.46 +B 5:30 +B 7.00 +B 10.39 +B 11.30 +B 15.00 +B 15.25 +B 17:20 +B 19.17 +B 20.0 +B 20.45 +B 23:05 +B 23.18 +B 24.43 +B 26.25 +B Na innej sieci także dostałem perma, złożyłeś odwołanie i UB nie dostałeś. Tutaj też nie dostaniesz. Krótko mówiąc perfidny Wall i pod koniec + Aimlock.
 8. Co do Ciebie nie mam żadnych zastrzeżeń. Niby jakaś Spinka na TS była, ale wylane w to. + Staż na sieci + Posty + Byłeś Moderatorem Na TAK Jesteś moją konkurencją na rynku pracy.
 9. Jestem na NIE Po pierwsze, jesteś irytujący na forum jak i na teamspeak. Wbijasz na kanał puszczasz bindy (Przeszkadzasz w meczu) Po drugie ilość warnów świadczy o twoim zachowaniu na forum.
×
×
 • Create New...