Skocz do zawartości

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Odbierz darmową usługę

Darmowa usługa na dowolnym serwerze lub forum.

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na: Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

coordenice

AdminONLY MIRAGE

1 obserwujący

O coordenice

 • Tytuł
  Pijawka

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • STEAM ID
  STEAM_0:0:226236086

Ostatnie wizyty

325 wyświetleń profilu
 1. coordenice

  03:06 - AimBot 10:40 - AimBot 11:33 - AimBot 11:58 - AimBot 12:20 - AimBot 13:34 - AimBot 13:39 - AimBot 16:19 - AimBot 18:39 - Przeskok celownika 24:30 - AimBot 29:20 - AimBot - 2 osoby wchodzą po ciebie, masz celownik pomiędzy nimi w ziemi po czym celownik przeskakuje ci na heada osoby po lewo a po schowaniu sie na drugiego przeciwnika przez scianę. 34:50 - Aim Bot - Head W locie 37:28 - Aim Bot 38:00 - Celuje w ściane po lewej stronie a chłop zostaje obity. Na wszystkich akcjach aimbot jest na tyle perfidny, że nie warto wchodzić w szczegóły - akcja warta odnotowania to 29:20 gdzie celownik juz skacze na lewo i prawo na hitboxy po ścianach. btw. polecam oglądać na 1/4 i nie jest to kwestia spreadu bo spread leci w góre a nie w bok na heady xD Demko sprawdzane z @JABOL, @KennyS v2 https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20210226-1206-de_mirage.dem.zip
 2. jak tam zycie corde?

  1. JABOL

   JABOLONLY MIRAGE

   Wiecznie spocony ale dobrze wydaje mi się ! <3 

 3. coordenice

  Tak, otrzymując 3 razy dziennie wiadomości od @TeWu1337 o treści „co tam” czuje się jakbym grał w rosyjską ruletkę
 4. To jak z tym hvh kiedy gramy :///////

 5. coordenice

  upłynęło tyle lat nie wiem kiedy to minęło nawet
 6. Tewu jak tam życie?

  1. TeWu1337

   TeWu1337

   A dobrze, jeszcze jakies 50 reklam i odrobie tego nieslusznego bana

   ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 7. coordenice

  Tez mi jest przykro >..<
 8. jak tam życie corde?

  1. coordenice

   coordeniceONLY MIRAGE

   a dobrze nawet dzięki za troskę 

 9. coordenice

   odrzucone

  Pierwsze 2 rundy pistoletowe skacze ci celownik z tec`a. Potem akcja w oknie gdzie na pol kilometra leci ci celownik na head (ale moze to byc spowodowane odrzutem). Wielokrotnie wchodzisz na bs`a polsprawdzajac ale jednak masz info. Demko widział @ANGEL i @Skrillex przy czym @Skrillex potwierdził moje podejrzenia (co do wh). A no i okcja z wh na oknie gdzie wiesz gdzie jest przeciwnik.
 10. coordenice

   pozytywne

  Witaj. Po jednodniowym banie wróciłeś na serwer powtarzając swoje wcześniejsze zachowania. Odkąd gram na tym serwerze ciągle spamujesz na chacie następujące rzeczy: "/ban coo" "/report" "/reportdd" itp itd nieustannie wielokrotnie podczas rundy. Wielokrotnie byłeś po tym upominany jednak postanowiłeś dalej prowokować. Tym razem dostałeś bana za reklame w nicku (goboosting.pl) co ci wyjaśniłem. Po banie zgłosiłeś także uwagi co do jednego z graczy przebywających na serwerze z reklamą w nicku. Zastosowałem się do regulaminu oraz dałem ostrzeżenie oraz następnie bana. Co mnie obchodzi że X osób miało taki nick - GT jest od początku powstania serwera, ja wymierzam bany na osobach obecnych na serwerze. Po twoim banie natomiast postanowiłeś skierować swoje prowokacje na wiadomości prywatne. Przytocze ci regulamin (btw mowa o zakazu reklamowania STRON - nie jest sprecyzowane czy chodzi o sieci): Weź także poprawkę na następujący fragment By dać najostrzejszą karę musimy wykonać wszystkie te kary po kolei. Admin nie może z miejsca dać najwyższej kary. 7 dni nie jest karą najwyższą - Reklama stron www (nazwa sieci itp) - Upomnienie - 7 dni - Perm Zakaz reklamowania stron oraz serwerów na czacie oraz w nicku.
 11. coordenice

   pozytywne

  Dostałeś bana bo celownik ci się trząsł. Widząc demko teraz przyznaje, że mogło być to spowodowane lagami i nie występuje jakieś większe przeskakiwanie na hitboxy head itp. Gracz czysty - mój błąd.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...