Skocz do zawartości

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Odbierz darmową usługę

Darmowa usługa na dowolnym serwerze lub forum.

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na: Support Admina, Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

Sieciowy discord

Zapraszamy wszystkich użytkowników do dołączenia na Naszego sieciowego discorda!
Możesz tam znaleźć ludzi do pogrania w gry, nawiązywać nowe znajomości czy też zgłaszać ludzi którzy cheatują na Naszych serwerach! 

JABOL

 Zbanowany

Ostatnia wygrana JABOL w dniu 3 Marca

Użytkownicy przyznają JABOL punkty reputacji!

1 obserwujący

O JABOL

 • Tytuł
  Only God Can Judge Me
 • Urodziny 23.11.2001

Informacje

 • Imię
  Kacper
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Suwałki
 • STEAM ID
  STEAM_0:1:424467719

Ostatnie wizyty

1 273 wyświetleń profilu
 1. JABOL

  Norwegia
 2. JABOL

   zaakceptowane

  + Wiek + Aktywność + Lubiany Jestem jak najbardziej na tak !
 3. JABOL

  Dziękuję Ci serdecznie za wywiad ! Kawał dobrej roboty !
 4. JABOL

  Tak, pływam bardzo dobrze
 5. Nick: JABOL Data ( Od kiedy do Kiedy ): od 19.03.2021 do 01.04.2021 Powód: Dużo pracy, zastępstwo za kolegę Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @LOLSON
 6. JABOL

  w jednym, nr karty oraz pin też podać ?
 7. JABOL

   odrzucone

  - GT - Nie znam Cię - Kolega coś wyżej wspomniał o banie, to Cię skresla. Pograj, daj się poznać. Jestem na NIE !
 8. JABOL

  5/10 xD
 9. Siema, mordo kiedy na serwerku się widzimy :D 

 10. JABOL

  Witam
 11. Kryteria: - minimum 100 sensownych postów na forum - - minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci + - biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego + - konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki + - aktywność, minimum 2 godziny dziennie na forum + Wzór podania: Imię: Kacper Wiek: 19 lat Staż na forum: 28.06.2017 Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Pełniłem rolę redaktora na dwóch innych sieciach. Miałem styczność z gazetkami, wywiadami, plebiscytami oraz pytaniami dnia. Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 9/10 ( Każdy jest tylko człowiekiem i może się pomylić ) Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Od 3-5 godzin dziennie na spokojnie. Napisz coś o sobie: Mam na imię Kacper i mam 19 lat. Urodziłem się w Tychach województwo śląskie, aktualnie mieszkam na Podlasiu miasto Suwałki. Interesuję się piłką nożną, sportami walki nie zapominając oczywiście w tym wszystkim o kobietach. Na co dzień uczęszczam jeszcze do szkoły średniej z powodu problemów ze zdaniem roku szkolnego w gimnazjum, krótko mówiąc chwila słabości do pięknej blondynki i jakoś do szkoły było nie po drodze. Jestem osobą spokojną, miłą oraz bardzo kulturalną, jestem komunikatywny i bardzo szybko zawieram nowe znajomości. Staram się nie wdawać w żadne konflikty z osobami trzecimi bo uważam po prostu, że jest mi to nie potrzebne a lepiej mieć niektóre osoby za przyjaciela niż na siłę robić sobie z kogoś wroga. Cóż tu mogę więcej napisać lepiej możecie mnie poznać rozmawiając ze mną. Jeżeli macie jakieś ciekawe pytania co do mojej osoby zapraszam na PV. Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Wywiad testowy KLIK Pozdrawiam JABOL !
 12. JABOL

   zaakceptowane

  Miałem okazje z tobą rozmawiać, jesteś osobą, która ma zapał do pracy i na 1000% wykonuje swoje obowiązki. + Wiek + Wszystkie wymagania spełniasz + Jesteś bardzo aktywną osobą. - Doświadczenie jako moderator ( Ale każdą wiedze idzie nabyć ! ) Jestem na wielkieee TAAAK !
 13. JABOL

   odrzucone

  + Wiek + Aktywność + Doświadczenie + Podanko + Spełniasz wymagania Jestem jak najbardziej na tak !
 14. JABOL

   odrzucone

  Jest to trzecie podanie na moderatora, ale tutaj jest troszkę inaczej niż w tamtych Uważam, że można dać Ci szansę, ale jak mam być mordeczko szczery to podanie nie powala na łeb. Dobra przejdźmy do rzeczy. + Wiek + Staż + Posty - Ostrzeżenie dwa o których napisałeś w podaniu - Podanie słabo przekonuje Jak napisałem wyżej można dać szansę, lecz wydaje mi się, że wystarczająco już jest moderatorów. Pozdrawiam Jabol z rodzinką. Końcowo Jestem na Tak.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...