Skocz do zawartości

  Gazownik

  AdminONLY MIRAGE

  O Gazownik

  • Ranga
   Pijawka
  • Urodziny 14.11.2001

  Informacje

  • Imię
   Janek
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Goleniów
  • STEAM ID
   STEAM_0:0:152408811

  Ostatnio na profilu byli

  139 wyświetleń profilu
  1. Siemka, ostatnio się zastanawiałem czy można by było ustawić tak czat dla bywalców, aby tylko pokazywała się wiadomość z tego trybu, lecz bez wiadomości z "&" zaraz po tym, chodzi mi o np. "[CZAT DLA BYWALCÓW]nick_gracza: Siema" i zaraz po tym widać niżej "nick_gracza: &siema". Według mnie robi to trochę charmidru na czacie i wygląda to tak jakby było zepsute, dlatego chciałem się dowiedzieć. Jest to także jeden z moich powodów dlaczego nie używam tego czatu, mimo, że trochę już go mam.
  2. Gazownik

    pozytywne

   Najbardziej zauważane jak dla mnie było wh od 18:50 (sytuacja w oknie) oraz od razu po tym dziwny flick przez scianę w głowę Lonely. 19:12 wodzenie celownikiem za modelem przez ścianę (być może przypadek lecz nie wydawało mi się) Być może jesteś czysty, być może nie, ale podejrzanie te akcje jak dla mnie wyglądały, plus widząc 7 poziom konta bez żadnych odznak, profil praktycznie nieuzupełniony, i wygląda to na zrobiony na szybko tylko po to, żeby sobie pocheatować to według mnie łatwo można tak pomyśleć nawet po takich akcjach. Link demo: http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200205-2154-de_mirage.dem.zip
  3. Gazownik

    zaakceptowane

   oczywiście, obiecuję poprawę.
  4. Gazownik

   Szczerze, wolałbym odnieść porażkę, ponieważ na błędach zawsze się czegoś można nauczyć.
  5. Nick: GazownikVEVO Imię: Janek Wiek: 19 Doświadczenie: Byłem adminem na kilkunastu serwerach innych sieci w przeciągu 3 ostatnich lat. Dlaczego chcesz być adminem?: Często przebywam na serwerze i widzę nie tylko cheaterów, ale także niestosowne zachowania niektórych graczy jak na przykład obrażanie się nawzajem, perfidnie widoczne podawanie sobie informacji ze znajomym na TS3 bądź innym komunikatorze. Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/ballas312/ Link do profilu GameTracker: https://www.gametracker.com/player/GazownikVEVO/145.239.236.193:27230/ SteamID: STEAM_0:0:152408811 Dodatkowa uwaga: Tak wiem, nie spełniam kryterium odnoszącego się w sprawie posiadania minimalnie 5 postów na forum, lecz nie wiem co mam napisać tak szczerze. Z góry jeżeli to problem to przepraszam za zawracanie głowy. Oczywiście, jeżeli ktoś ma zastrzeżenia co do mojego zachowania oraz kultury, oczywiście obiecuję poprawę.
  6. Witam, tak jak w temacie. Moją propozycją jest usunięcie kamizelki+hełmu dla VIPów z rund pistoletowych, według mnie powoduje to dość niezbalansowany pojedynek zwłaszcza od strony terrorystów, którzy na dalsze odległości mają problem z damage zadawanym z Glocka. Dodatkowo wymusza to w większości granie rundy pistoletowej Deaglem przez graczy bez VIPa, bo innego wyjścia nie ma, a pamiętajmy, że nie chodzi o to, chodzi o dobrą zabawę jak i wyrównaną rywalizację :)
  ×