Skocz do zawartości

  VisTeR.'

  System

  VisTeR.' wygrał w ostatnim dniu 5 Kwiecień

  VisTeR.' ma najbardziej lubianą zawartość!

  O VisTeR.'

  • Ranga
   Mistrz poduszki
  • Urodziny 19.02.1997

  Informacje

  • Imię
   Damian
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Zielona Góra
  • STEAM ID
   76561198090060606

  Ostatnio na profilu byli

  14 862 wyświetleń profilu
  1. i czy masz ts3 zebym mogl sie zkontaktowac

  2. Jak moge kupic RANGE PREMIUM do cod 400 cs 1 6 psc ???

  3. VisTeR.'

    zamknięty

   [P] Jak to jest być parówą? [P] Jak to jest kuźwić co najmniej 20 razy w ciągu dnia? [P] Musztarion czy Keczuparion? [P] Dlaczego tak nie lubisz / nienawidzisz mojej osoby? [P] Czy jest sens w ogóle coś zmieniać w swoim życiu? [P] Jak poradzić sobie z problemami psychicznymi bez wizyty u lekarza? [P] Czy powinienem być jeszcze na tej sieci? [P] Dlaczego nie lubisz mojego miodu?
  4. VisTeR.'

   Nie no uśmiałem się z tych pytań. Masz u mnie piwero. Kiedy tylko chcesz.
  5. VisTeR.'

    zamknięty

   Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  6. VisTeR.'

    zamknięty

   CL/ Reset był + nieaktualne.
  7. VisTeR.'

   Po prostu 2 HUDy się na siebie nakładają. Zrobię to na weekend. Jeden będzie z lewej drugi z prawej. W sensie jakąś muzyczkę tak? Za głupi na to jestem + nie mam .sma tego vipa. Nie ma małych mapek? Jak dostanę gdzieś podstawkę pluginu to taki nabazgrze pod jackpota. Jednak myślę że zbędne. Bugował się nie wiem czemu mogę wrzucić ale nie obiecuje że będzie dobrze działać. Zdecydujcie. Gotowe. Zrobione.
  8. VisTeR.'

   W dupie mam tą sieć. Możecie mi zabrać rangę. Są lepsi na moje miejsce.
  9. VisTeR.'

    zamknięty

   [P] Jak to jest zamykać tabelę od góry? [P] Jak to jest boostować taką osobę jak ja? [P] Dlaczego parówax bije Cię w fifie?
  10. VisTeR.'

   No mam nadzieję :p
  11. VisTeR.'

   A gdzie pozdrowienia?
  12. VisTeR.'

   Wiem że za mało. To ja składam wypowiedzenie. Odważnie Dzięki @LOLSON pozwalam Ci godzinę wybrać To już nie przywiozę więcej jak nie dobry. Foch i uj ;c Wiedziałem że wiem od kogo mam brać przykład Jak na taką parówę jak ty to ujdzie.
  13. VisTeR.'

    zamknięty

   [P] Wkurzam Cię? [P] Jak ciężko jest być taką parówa ja ty? [P] Jak często jeździsz na małże? [P] Czy kupił byś mi poduchę? [P] Dał byś mi bana na forum jak bym rozwalił Ci całe forum i serwery? [P] Mogę zbanować @LOLSON? [P] Za jaką osobę mnie uważasz? [P] Zrobisz mi jajecznice? [P] Jak to jest być leniem? [P] Ile słoików miodu jest warta Pochylnia? [P] Dlaczego dałeś mi Administratora? [P] Dlaczego na początku bałeś się dać mi jakąś range? [P] Kebabo czy Hamburgero? [P] Ile kilogramów bursztynów da radę unieść twój podbierak? [P] Kiedy w końcu zachce Ci się coś robić co trzeba zrobić? [P] Poleć jakiś alkohol [P] Poleć jakieś piwo [P] Polec jakieś amciu [P] Lubisz pieczarki xD? [P] 寿司?
  14. VisTeR.'

    awans

   Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  ×