Jump to content

~MiyaGu*

Płeć Piękna

~MiyaGu* last won the day on September 2

~MiyaGu* had the most liked content!

About ~MiyaGu*

 • Rank
  Doman Moim Bratem <3
  Mentor
 • Birthday 07/30/1999

core_pfieldgroups_1

 • Imię
  Julia
 • Płeć
  Kobieta
 • City
  Daleko :>
 • STEAM ID
  76561198236610638

Recent Profile Visitors

15320 profile views
 1. Dzięki, wzajemnie! 

 2. 7, ponieważ jest ładny i "prosty". Bez żądnych zbędnych dodatków, które powodują, że czaszka jest brzydka.
 3. Bardzo fajny wywiad. :V @aureox Dzięki za pozdrowienia, wzajemnie byku. :V :>
 4. Siemka, po bardzo długim i ciężkim dla mnie okresie czasu wróciłam na forum z powrotem. Tak szczerze to wróciłam zabrać @Bezzi ' emu trochę rang, bo ma za dużo. Nie no, dla tych co mnie nie znają. Mam na imię Julia, mam 20 lat.
 5. No i stało się; odchodzę hyh, może i to lepiej. Nie mam już czasu na cs'a, na forum, pewna sytuacja nie pozwala na to. Może kiedyś wrócę, nie obiecuje hehe. Chciałabym podziękować kilku osobom; @aquax za to, że dałeś mi szansę jako Opiekunka serwera, oraz na pochylni. @Karol. za wszystko, znamy się najdłużej, zawsze przy mnie byłeś. Dziękuję za danie mi szansy w UBT, że wytłumaczyłeś mi co i jak; Dziękuję. @Doman że potrafiłeś mnie rozśmieszyć Ty głupi głupku @happy Tobie tak samo, pomagałeś mi we wszystkim, czy to Op serwera, czy UBT, dziękuję ;* @Th3End za tyle lat wspólnej gry, trzymaj się i powodzonka. ;* Panie desko Mam nadzieje, że o nikim nie zapomniałam. Do zobaczenia.
 6. Ban dawno wygasł, ale @ℓιρтσиєq zapraszam do tematu.
 7. Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
×
×
 • Create New...