Skocz do zawartości
 • Rekuseq

  AMXX Support

  6 obserwujących

  O Rekuseq

  Informacje

  • Imię
   Marcin
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Mosina
  • STEAM ID
   STEAM_0:1:166435071

  Ostatnie wizyty

  1857 wyświetleń profilu
  1. Rekuseq

   Prace kozak :D @Tropicca czekamy na podanie na grafika :D jeśli chcesz oczywiście, ale przydałbyś się. Pozdrawiam :D
  2. Rekuseq

   Nazwa drużyny: JUST4FUNLider: @RekuseqSkład: @Rekuseq, @Tutki16 i @Linqs Zapis wstępny, jego skład może ulec zmianie.
  3. Rekuseq

   ref :) EDIT: Brak zainteresowania :( @Bezzi mogę proszę o zamek.
  4. Rekuseq

   [P] Cola czy pepsi? [P] Kawa czy Herbata? [P] Chłopak mądry czy śmieszny? Który lepszy
  5. Rekuseq

   Real Madryt - Liverpool 1:2
  6. Rekuseq

   246
  7. Serdeczne gratulacje dla drużyny 12345 , która po wygraniu 1 mapy, a druga została oddana zwyciężyła w finale z drużyną twoja matka nasza kuuu. Zawodnicy drużyny 12345 : @VEX`, @Idealna Bania, @Ripton, @Anime RYBSON, @Anime_BORN2KILL i rezerwowy @Anime VisTeR.'. Z powody małej ilości drużyn jest nagroda tylko za 1 miejsce. 1 Miejsce otrzymuje: Premium/vip na dowolnym serwerze na okres 1 miesiąca. Jeszcze raz serdeczne gratulacje i zapraszamy na kolejne turnieje. Po odbiór nagród zgłoście się do @aquax lub @Malu . Pozdrawiam.
  8. Rodzaj (awatar, sygnatura itd..):Awatar Tematyka:counter-strike Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): Kolorystyka: Pod tło na profilu Rozmiar:Taki jak na forum Napis: Rekuseq Inne uwagi: Prosiłbym o awatarek w takiej kolorystyce by pasowało do tła na profilu. Prosiłbym też o Głowną część awatarka w okręgu by idealnie było jak na forum :)
  9. @wandixoxoxoxoxon No na turniej :D
  10. Nick: RekuseqData ( Od kiedy do Kiedy ): 16-20.05Powód: Wyjazd :) Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @z.r.a.z. @MARCINKSYS @LOLSON
  11. KONIEC ZAPISÓW ! Zapisały się 4 drużyny: -12345 -Zgredziki -twoja matka nasza kuuu -Emery' Drabinka: KLIK Dokładne godziny danych meczy będą podane równo przy rozpoczęciu turnieju. Życzymy wraz z @Marshallek wszystkim drużynom powodzenia! Nagrody będą podane bliżej turnieju.
  12. Rekuseq

   2
  13. Rekuseq

   2
  14. Rekuseq

   2
  ×