Skocz do zawartości
n-ty dzien

[ZAMKNIĘTY Nowy sezon TWD

Rekomendowane odpowiedzi

 

przecie jeszcze nie wiadomo czy zyje albo cos przespalem

 

 

 

 

 

 

 

 

a to nie tak :

 

 

 

 

 

 

 

 

przecie jeszcze nie wiadomo czy zyje albo z kimś się przespalem

 

 

 

 

:nynek:

 

 

 

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się takie nudy w wykonaniu TWD, myślałem, że coś się rozwinie z obozem, ale coraz gorszy dramat się robi :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem o czym tu piszecie, zacząłem oglądać TWD 1 serie o północy, do 6 rano dziś oglądałem tak wkręcił mnie, albo po prostu bałem się zasnąć i czekałem aż jasno za oknami się zrobi :|

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O kurwa ale mi pojechałeś chyba napisze pożegnanie,

 

Z Tobą to nawet śliniak z rodziny zastępczej nie chciałby mieć do czynienia w nocy albo i te zombiaki z twd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To fajnie się ubiera Twoja rodzina.

 

Skończ smucić bo nie chce mi się tracić czasu na jakiegoś niedojebanego oszołoma z gimby.

 

 

 

Podkarmiony, dojebany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatni odcinek o niebo lepszy od poprzedniego. Jeśli Glenem przeżyje to będzie śmieszne, przecież tyle zombie zeżre stado ludzi, a co dopiero dwóch chuderlaczków...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


coś sobie w kulki lecą twórcy, bo za czasu kiedy spotkali michone z swoimi zombiakami rozgryźli, że urwanie im żuchwy dezaktywuje je, a w dzisiejszym odcinku wyraźnie było widać delikwenta co sobie popylał z urwaną szczeną, która trzymała się tylko na samej skórze, czyli nie powinien podążać razem za stadem ;d a co do reszty akcji to wiedziałem, że dzieciuch zwali sprawe, a wolf się uwolni ;d oczywisty zaczyna robić się ten serial

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


możliwe, nie pamiętam już dokładnie, bo dawno temu miałem dostęp do wszystkich odcinków (wtedy 4 była już zakończona i premiery leciały z 5) i musiałem wszystko w 2 tygodnie obejrzeć, więc mogło mi umknąć, ale to akurat zapamiętałem, chociaż wydaje mi się, że właśnie to głównie o szczękę chodziło, bo właśnie nie mając jak gryźć stawali się bezużyteczni w roznoszeniu zarazy :D choć to co mówisz i o rękach też może być w tym prawdy, bo bez rąk nie mają jak chwytać, więc w tym też się mogę zgodzić :D jeśli dodatkowo brak rąk je dezaktywuje to producenci niemal popełnili wpadkę ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Początki Michone, chodziła z dwoma Sztywnymi na łańcuchach - obaj nie mieli szczęk, ani rąk. Co do jadaczek jest pewny, ale myślę że ręce dla czystego bezpieczeństwa, a nie żeby się nie zarazić. Gdyby tak było 3/4 bohaterów zdążyło by już umrzeć, przecież praktycznie wszyscy mieli z nimi bezpośredni kontakt. W jednym z początkowych sezonów było też info - każdy jest zarażony tym wirusem. Dlatego gdy ktoś umrze - niezależnie od przyczyny po określonym czasie i tak się przemienia. Ugryzienie nie tyle zaraża wirusem, a prowadzi do śmierci, a potem do jego aktywacji.

 

 

Co do tego sztywnego bez szczęki, nie kojarzę żeby gdzieś było mówione, że sztywny bez szczęki nie może podążać za hordą. Ci dwaj od Michone, koniec końców też ją prowadzili razem ze stadem. No może ona ich, ale mniejsza o to. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...