Skocz do zawartości
jestem slaby i chuj.

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Turniej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wychodzę z propozycją turnieju cs 1.6. Mam na myśli coś w stylu 1vs1 lub 2vs2, ponieważ z doświadczenia wiem, że ciężko ogarnąć turniej 5vs5. Chciałbym jedynie dowiedzieć się, czy w ogóle jest możliwość stworzenia takiego turnieju. Jeśli propozycja zostanie zaakceptowana, przestawię Wam jak ja to widzę.

 

Pzdr.

 

@happy jestem osobą elokwentną i kosekwentą, a więc jeśli się za coś zabieram, to doprowadzam to do końca. Chcę tylko dowiedzieć się, czy mam zielone światło u administracji.

 

Spokojnie, ja wszystko dopnę na ostatni guzik.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przyznam szczerze już kolejny temat jest przedstawiany z organizacja turnieju w którym są wypowiedzi a turnieju brak. każdy "za , za" i po tygodniu ucichuje i nie ma tematu . 

 

 

 

ogólnie ja lubie takie rzeczy organizacje , jak przeprowadzisz do końca to jestem za - wygrany może otrzymać np. vipa na 3 miesiace na dowolnym serwerze , jak mówię jestem za jak doprowadzisz do końca serwer mamy wrazie co chyba ze sam masz . ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

przyznam szczerze już kolejny temat jest przedstawiany z organizacja turnieju w którym są wypowiedzi a turnieju brak. każdy "za , za" i po tygodniu ucichuje i nie ma tematu . 

 

 

Dokładnie, jestem tego samego zdania, a nie jest 1312742148421421 chętnych i nic z tego, zero zgrania...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż powtórzę to po raz kolejny pomysł mi się podoba lecz nie wiadomo czy wypali. Myślę, że 5 vs 5 na pewno odpada bo już parę razy było próbowane było zorganizowanie. 2vs2 byłoby możliwe, lecz potrzeba konsekwentnej osoby, która utrzymała by to w "ryzach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Parę osób już wyszło z taką propozycją a później 2 tygodnie i tak się nikt nie wypowiada więc z resztą każdy kto wychodzi z inicjatywą konkursu i tak się nie wywiązuje z tego .

 

 

 

 

 

 

happy jestem osobą elokwentną i kosekwentą, a więc jeśli się za coś zabieram, to doprowadzam to do końca. Chcę tylko dowiedzieć się, czy mam zielone światło u administracji. t

 

Spokojnie, ja wszystko dopnę na ostatni guzik. :)

 

 

 

Mieliśmy osoby ,które to samo pisały i jak widać wszystkie guziki są nadal rozpięte .

 

 

 

 

 

Jeżeli przedstawisz konkrety zobaczymy . Na razie jestem NEUTRALNIE do tego nastawiony .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ogólnie ja lubie takie rzeczy organizacje , jak przeprowadzisz do końca to jestem za - wygrany może otrzymać np. vipa na 3 miesiace na dowolnym serwerze , jak mówię jestem za jak doprowadzisz do końca serwer mamy wrazie co chyba ze sam masz . ;)

 

 

 

Tylko zawsze łatwiej przeprowadzić konkurs 1n1 niż 5n5 także pomysł gitowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie było już sporo takich propozycji i niestety itak nie wypaliło, a chętni byli.. Zawsze skończyło się na pisaniu kto zagra i tyle.. ;/ Może akurat

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...