Jump to content

Procentowy

Weteran

1 Follower

About Procentowy

 • Rank
  Grand Master
  Grand Master
 • Birthday 02/17/1998

core_pfieldgroups_1

 • Imię
  Arek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • City
  Ostrołęka

Recent Profile Visitors

2095 profile views
 1. Brak adminów, masz racje. Ale trzy dni gry i już starać się o admina to za wcześnie. https://iv.pl/image/GtLCtTb
 2. Twój nick podczas grania: Procentowy Godzina, data zdarzenia: 19:17, 15.07.2020 Mapa: de_eldorado Link do screenów: https://www32.zippyshare.com/v/TLEpjksT/file.html STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 0 : 66064127 No to nieźle, pozdrawiam cieplutko.
 3. Nick cheat'era: diablo69Godzina, data zdarzenia: 17:30 - 08/07/2020Mapa: cs_office / de_eldoradoSerwer: COD 400Link do demka: https://www43.zippyshare.com/v/93sArfMY/file.html https://www43.zippyshare.com/v/xYM9t2XE/file.html https://www43.zippyshare.com/v/2USdhuvP/file.html STEAM_ID/IP: 85.221.129.172Uzasadnienie: WH. Ewidentne WH, a problem taki, że koleś po prostu nie potrafi tego wykorzystać. Pozdrawiam.
 4. Nick cheat'era: 21`Godzina, data zdarzenia: 17:14 - 08/07/2020Mapa: cs_officeSerwer: COD 400Link do demka: https://www59.zippyshare.com/v/kT4cXvX8/file.htmlSTEAM_ID/IP: 89.64.45.143Uzasadnienie: Wszystko co możliwe. SH, AIM and WH. Jak najszybciej się pozbyć.
 5. Nick cheat'era: CarryBotki Godzina, data zdarzenia: 08/07/2020 Mapa: de_eldorado Serwer: COD 400 Link do demka: https://www24.zippyshare.com/v/D9X0ZiBw/file.html https://www97.zippyshare.com/v/GQtCGJGp/file.html STEAM_ID/IP: 178.6.84.184 Uzasadnienie: Aimek aż miło się patrzy Każdego dnia to samo.
 6. Tutaj nie jest pytanie o Panel, bo ACP to ma tylko Super Moderator. Tak było przynajmniej za moich czasów. Patrząc po innych tematach to 28 grudnia się z nami pożegnałeś i tak wracasz po miesiącu (+/-) i o takie stanowisko się starasz. Kolejna sprawa to Twoje wcześniejsze podanie. W tym piszesz tak: "Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):Niestety nie. Byłem już moderatorem na innej sieci, lecz bez dostępu do panelu." We wcześniejszym tak: "Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):Tak zdarzyło mi się na innej sieci ,ale to dawno i taka sieć to nie sieć.Jestem zorientowany w temacie więc dam radę." Mimo wszystko mnie te podanie nie przekonuje - przez pożegnanie przede wszystkim. Mojego poparcia nie masz.
 7. Nie wiem od kiedy warnuje się za słowo za gwiazdkami tym bardziej, że połowa wyrazu zasłonięta. Widzę, że większość osób poczuła zbyt pewna Siebie i myślę, że Triker powinieneś reagować i porozmawiać z Moderatorami jak najszybciej. Skoro Dwa grosze* otrzymał za to ostrzeżenie to bydlak również powinieneś ponieść za to konsekwencje w postaci ostrzeżenia, a nawet ostrzeżenia jako Moderator w ukrytej rozmowie jeżeli taką jeszcze prowadzicie. Samowolka w ostatnich dniach. Traktujcie się jak równy z równym i nie nadużywajcie uprawnień, gdy ktoś z was się zdenerwuje, bądź straci argumenty do udowodnienia swojej niewinności. Pozdrawiam.
 8. Pozwólcie, że się wtrącę. Po pierwsze pomógł użytkownikowi "Nie pisz post pod postem". + Po drugie napisał dobrze, że Unban będzie formalnością. + Po trzecie dodał, że przyglądał się grze danemu graczowi, a jak wiemy w tej roli doświadczenie astroe ma, więc zalecało by mu się uwierzyć i spojrzeć również na to. Kolejna informacja, która jest na temat. + Tak, więc jakby nie patrzeć wam pomógł. W regulaminie nie ma już zakazu wypowiadania się w tym dziale, lecz są pewne ograniczeniach. Aostre dostosował się do wszystkich i upomnienie nie jest dodane zgodnie z regulaminem. No i jeszcze jedno... Memesio jeszcze tak po drodze regulamin się zmienia i zaleca się z nim zapoznać. Tak skromna uwaga z mojej strony. Pozdrawiam, @Procentowy.
 9. Witam. Panie i Panowie z "Administracji" Losowania Rang Premium znowu stoją w miejscu. Tak tylko przypominam. Pozdrawiam.
 10. Witam was. Przejdę od razu do rzeczy. Także, chodzi mi o usuniecie jednego z działu, który powstał dość nie dawno. Z tego co pamiętam sam go tworzyłem, bo ktoś miał taki kaprys na takie coś co okazało się nie wypałem. Dział świeci pustką, nie wiem czy ktoś w ogóle tam zaglądał od tamtej pory gdy go stworzyłem. Działy brakiem zainteresowania powinny zostać usunięte, a to jest jeden z tych przypadków. Jeden wielki nie wypał był z tym pomysłem. Proponuję się go pozbyć, bo co trzymać takie coś. Chodzi oczywiście o ten o to dział: >> KLIKNIJ << Pozdrawiam serdecznie, Emeryt bez renty.
 11. Najlepszym rozwiązaniem jest Letni poranny/wieczorny bieg, bądź przejażdżka rowerowa ze znajomymi. Ja to preferuję co roku. Nie polecam spędzać czasu przy komputerze, bo nim się obejrzycie będzie już koniec sierpnia. Taka mała podpowiedź z własnych doświadczeń. Good Job!
 12. Brałbym. (Bez zboczonych myśli proszę) Współpracowałem z nim, nie wdawał się w konflikty, zawsze był pomocy użytkownikom, a co najważniejsze jest i był pracowity. Pozdrawiam.
 13. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl.
×
×
 • Create New...