Skocz do zawartości

Procentowy

Bywalec

1 obserwujący

O Procentowy

 • Tytuł
  Elita MH Rank II

Ostatnie wizyty

987 wyświetleń profilu
 1. Procentowy

  Łezka w oku... Cudowne uczucie sobie to wszystko przypomnieć.
 2. Procentowy

  Tutaj nie jest pytanie o Panel, bo ACP to ma tylko Super Moderator. Tak było przynajmniej za moich czasów. Patrząc po innych tematach to 28 grudnia się z nami pożegnałeś i tak wracasz po miesiącu (+/-) i o takie stanowisko się starasz. Kolejna sprawa to Twoje wcześniejsze podanie. W tym piszesz tak: "Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):Niestety nie. Byłem już moderatorem na innej sieci, lecz bez dostępu do panelu." We wcześniejszym tak: "Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):Tak zdarzyło mi się na innej sieci ,ale to dawno i taka sieć to nie sieć.Jestem zorientowany w temacie więc dam radę." Mimo wszystko mnie te podanie nie przekonuje - przez pożegnanie przede wszystkim. Mojego poparcia nie masz.
 3. Procentowy

  Powodzenia w życiu!
 4. Procentowy

  :)

  Cześć. :acute:
 5. Procentowy

  Nie wiem od kiedy warnuje się za słowo za gwiazdkami tym bardziej, że połowa wyrazu zasłonięta. Widzę, że większość osób poczuła zbyt pewna Siebie i myślę, że Triker powinieneś reagować i porozmawiać z Moderatorami jak najszybciej. Skoro Dwa grosze* otrzymał za to ostrzeżenie to bydlak również powinieneś ponieść za to konsekwencje w postaci ostrzeżenia, a nawet ostrzeżenia jako Moderator w ukrytej rozmowie jeżeli taką jeszcze prowadzicie. Samowolka w ostatnich dniach. Traktujcie się jak równy z równym i nie nadużywajcie uprawnień, gdy ktoś z was się zdenerwuje, bądź straci argumenty do udowodnienia swojej niewinności. Pozdrawiam.
 6. Pozwólcie, że się wtrącę. Po pierwsze pomógł użytkownikowi "Nie pisz post pod postem". + Po drugie napisał dobrze, że Unban będzie formalnością. + Po trzecie dodał, że przyglądał się grze danemu graczowi, a jak wiemy w tej roli doświadczenie astroe ma, więc zalecało by mu się uwierzyć i spojrzeć również na to. Kolejna informacja, która jest na temat. + Tak, więc jakby nie patrzeć wam pomógł. W regulaminie nie ma już zakazu wypowiadania się w tym dziale, lecz są pewne ograniczeniach. Aostre dostosował się do wszystkich i upomnienie nie jest dodane zgodnie z regulaminem. No i jeszcze jedno... Memesio jeszcze tak po drodze regulamin się zmienia i zaleca się z nim zapoznać. Tak skromna uwaga z mojej strony. Pozdrawiam, @Procentowy.
 7. Witam. Panie i Panowie z "Administracji" Losowania Rang Premium znowu stoją w miejscu. Tak tylko przypominam. Pozdrawiam.
 8. Witam was. Przejdę od razu do rzeczy. Także, chodzi mi o usuniecie jednego z działu, który powstał dość nie dawno. Z tego co pamiętam sam go tworzyłem, bo ktoś miał taki kaprys na takie coś co okazało się nie wypałem. Dział świeci pustką, nie wiem czy ktoś w ogóle tam zaglądał od tamtej pory gdy go stworzyłem. Działy brakiem zainteresowania powinny zostać usunięte, a to jest jeden z tych przypadków. Jeden wielki nie wypał był z tym pomysłem. Proponuję się go pozbyć, bo co trzymać takie coś. Chodzi oczywiście o ten o to dział: >> KLIKNIJ << Pozdrawiam serdecznie, Emeryt bez renty.
 9. Procentowy

  Najlepszym rozwiązaniem jest Letni poranny/wieczorny bieg, bądź przejażdżka rowerowa ze znajomymi. Ja to preferuję co roku. Nie polecam spędzać czasu przy komputerze, bo nim się obejrzycie będzie już koniec sierpnia. Taka mała podpowiedź z własnych doświadczeń. Good Job!
 10. Procentowy

  Brałbym. (Bez zboczonych myśli proszę) Współpracowałem z nim, nie wdawał się w konflikty, zawsze był pomocy użytkownikom, a co najważniejsze jest i był pracowity. Pozdrawiam.
 11. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl.
 12. Każdy inny, pisze co on by nie zrobił dla klanu, a skończy to się tak jak zawsze. Miesiąc/dwa i będzie po wszystkim. Pograjcie sobie, załóżcie klan, zbierzcie ludzi. Pokażecie za 2/3 tygodnie, że się trzymacie wtedy pomyślimy nad czymś na forum. Na tą chwilę nie widzę z tym przyszłości. Wszystko w waszych rękach. Za 3 tygodnie najdłużej napisz mi wiadomość jak to wam wszystko się układa.
 13. Procentowy

  ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl.
 14. Procentowy

  Wymagany Admin na jednym z serwerów Multi-Head.pl, bez ostrzeżeń w dziale Admin[serwer] (minimum 2-miesięczny staż). Jeżeli ten czas przeminie wtedy napisz podanie. Bez tego ani rusz.
 15. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona. Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...