Skocz do zawartości

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Odbierz darmową usługę

Darmowa usługa na dowolnym serwerze lub forum.

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na: Support Admina, Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

Sieciowy discord

Zapraszamy wszystkich użytkowników do dołączenia na Naszego sieciowego discorda!
Możesz tam znaleźć ludzi do pogrania w gry, nawiązywać nowe znajomości czy też zgłaszać ludzi którzy cheatują na Naszych serwerach! 

.::DwA gRoszE do WinA::.

Bywalec

O .::DwA gRoszE do WinA::.

 • Tytuł
  Pisarz
 • Urodziny 23.03.1992

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. .::DwA gRoszE do WinA::.

  Wiem że będzie płacz, ale stwierdzić trzeba że ta klasa jest za mocno przeźroczysty. Nie wiem czy to moje zdanie tylko, i nie płaczę, tylko pytam czy na tyle osób grającą tą klasą zajdą jakieś zmiany?. Nie mówię o jakimś znaczącym osłabieniu, ale najczęściej wbijana nuka to przez cybera. Dużo skoków i niewidoczność, za bardzo nie można się zorientować skąd strzelają. Albo wgrać latarkę, taka jaka byłą rok temu na serwie, że można było widzieć niewidzialnych. Dwóch czy trzech graczy w teamie i jest po grze....
 2. .::DwA gRoszE do WinA::.

  Awp

  Nick cheat'era: Wiochman PL Godzina, data zdarzenia: 01: 49 Mapa: awp india Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er): http://www53.zippyshare.com/v/Zw3isLCY/file.html STEAM_ID/IP cheat'era: 4 "WiOcHmAn_PL" 219 STEAM_0:4:285310709 20 05:16 31 0 , 4: 'WiOcHmAn_PL' (TERRORIST) -- 83.31.94.139:27005 [sTEAM_0:4:285310709] Uzasadnienie:
 3. .::DwA gRoszE do WinA::.

  1. Imię: Mateusz 2. Kontakt: steam 3. Lokalizacja: Rzeszów 4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 2 do 3 h 5. Posty (min.650 sensownych): troszkę brakuję. ;( 6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym usprawnić działanie forum, usuwać nie potrzebne tematy. Oraz pomagać nowym członkom w zapoznaniu się z naszym forum, i pokierowanie ich do od odpowiednich działów. 7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum Na sam początek coś prostego, żeby się wdrążyć. 8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Dobre, do czasu jak ktoś mnie nie zdenerwuję. 9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Systematyczność jest, cierpliwość zależy od sytuacji. 10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: Mam jedno , ale je nie da się usunąć, ponieważ było ono dane przed zmianą na forum. 11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Witam. Mam na imię Mateusz i mam 23 lata, po chodzę z małego miasteczka Jasła które znajdują się na Podkarpaciu. Na co dzień pracuję , oraz spędzam dużo czasu z dziewczyną. Z MH jestem związany już dość długo, ponieważ pamiętam początki powstawania tej sieci. Nieliczne osoby mnie jeszcze pamiętają, i to mi wystarcza. Nie prowadzę jakiś licznych znajomości tutaj, ponieważ rotacją ludźmi na tej sieci jest bardzo duża. Grywam na serwerach typu, cod 200, dd2 dm, czasem zdarzają się inne. Miałem już na tej stanowisko @, oraz byłem członkiem UBT. Mam nadzieję że dostanę szansę , chce pomóc dlatego jeśli moje podanie nie zostanie zaakceptowane , to do nikogo nie będę miał pretensji . Pozdrawiam. 12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Tak. A stanowisko wymieniłem wyżej
 4. .::DwA gRoszE do WinA::.

  Wzór skargi (data i godzina): 13:05 Nick admina/gracza, który zawinił: .::Albański Mocarz::. Dowody: Świadkowie: Uzasadnienie: Dostałem Destroya. Po czym dostaje UB , ponieważ admin nie wstawił dowodów. Ale tu rodzi się problem, wchodząc w csa na dowolny serwer, automatycznie zamyka mi csa , i wraca do pulpitu.
 5. Twój nick podczas gry: .::Albańsk Mocarz::. Godzina, data zdarzenia: przed chwila Mapa: STEAM_ID / IP: [AMXBans] Zbanowany Nick : . : : Albański Mocarz : : . [AMXBans] Powod : ' Cheater Destroyed ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 58887947 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 195.117.84.112 ' Uzasadnienie: Co to jest ?
 6. .::DwA gRoszE do WinA::.

  http://speedy.sh/PXgbD/Bez-tytulu.png No w sumie masz rację, zabronione. Hmm i ty mnie człowieku kultury uczysz. Nie chce mi się w to bawić, proste ściągaj to ostrzeżenie i sprawy nie było
 7. .::DwA gRoszE do WinA::.

  Wzór skargi (data i godzina): Sytuacja ze wczoraj. Nick admina/gracza, który zawinił: Bydlak Dowody: http://multi-head.pl/index.php?/topic/68308-bydlak-cod-200/ Świadkowie: Uzasadnienie: Za co ty mi dajesz upomnienie na forum oO. Obraziłem Cię ?, nie wiem nadmiernie przeklinałem, co takiego zrobiłem bo nie jestem świadom ?. Może mi ktoś wyjaśnić coś ?. Jeszcze daje mi ostrzeżenie osoba na którą piszę skargę. Śmieszne to wszystko jest. I jeszcze dodatkowo, mam 2 a nie jeden dodany.
 8. .::DwA gRoszE do WinA::.

  Jest dowód przeglądnij sobie demko . Admin za 5 groszy. Więcej takich brawo. To że chodzą po txt , to że przeklinają , ciekawe czemu za to nie banujesz. ? http://hltv.1shot1kill.eu/srv23580/HLTV-1508042321-de_dust2002.dem.zip
 9. .::DwA gRoszE do WinA::.

  Nie strzelałem z respa. Gościu oglądnij sobie demko i mi ciemnoty nie wciskaj. Zejdź na specta i popatrz. Nie puszczę tego płazem , i nie będzie mnie ktoś kur** bez podstaw banował. Sprawa nie zostanie zbagatelizowana, banujesz na 30 min dowód ma być, choć by nawet minął tydzień po tym banie.
 10. .::DwA gRoszE do WinA::.

  Wzór skargi (data i godzina): Przed chwila Nick admina/gracza, który zawinił: Bydlak Dowody: [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl [AMXBans] Powod: 'Skan przed 7s' [AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:58887947' [AMXBans] Twoje IP: '195.117.84.112' Świadkowie: Uzasadnienie: Ban na 30 min, proszę admin o przedstawienie dowodów. Ponieważ dostałem bana nie słusznie. Admin nie ma pojęcia co to jest skan.
 11. .::DwA gRoszE do WinA::.

  Witam. Ostatnio grając na codzie, zauważyłem gracza czeno, który gra sobie bez karnie. Wiem że był reset AMX. No ale może by tak przeglądać tematy , z ssy cod 200 ( http://multi-head.pl/index.php?/topic/65794-ssy-czeno-x-6-przesada/). Dlatego apeluje o zbanowanie gracza.
 12. Twój nick podczas gry: .::DwA gRoszE do WinA::. Godzina, data zdarzenia: przed chwilą Mapa: STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:58887947 Uzasadnienie http://www76.zippyshare.com/v/kvQkHiVS/file.html Spoko, jeśli już tu się banuję za takie coś, to niech kapłani grają w tego Csa. Rozumie upomnienie, bynajmniej nikogo nie zwyzywałem.
 13. PROSZĘ KOGOŚ ABY ZOBACZYŁ DEMKO bo gościu ma urojenia . Nic do ciebie takiego nie pisałem, pomyśl jako admin jak mogę takie coś pisać . Nie wiem ktora godzina ban i czy jest hltv ale przedstaw dowody bo mam beke
 14. Śmieszny jesteś człowieku, jeszcze nikogo mi się nie zdarzyło obrazić na serwie .
 15. O czekaj czekałem na to . Jak znajdę ssa. to zaraz wstawię http://www32.zippyshare.com/v/RVLAy5Kq/file.html Proszę....
×
×
 • Dodaj nową pozycję...