Skocz do zawartości
NumberOne

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> RESET 25.04

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

 

Jak pewnie zauważyliście została wgrana już zmieniona paczka. Mnóstwo nowości, więc chciałbym, żebyście zgłaszali w tym temacie rzeczy, które według Was powinny zostać naprawione

. Chcę tylko błędy nie propozycje. Chcę to ogarnąć na 100% i dopiero wtedy będzie można myśleć na dodatkami.

 

 

Starajcie się nie pisać tego inni wyżej, nie róbcie zbędnego spamu. Wszystkie zgłoszenia przejrzę i sprawdzę.

 

 

Jakieś zażalenia co do zmian kierować do mnie w prywatnej wiadomości, ponieważ są to zazwyczaj rzeczy, które akurat tylko Wam się nie podobają.

 

Od razu wspomnę co ja wyłapałem:

 

 

- lekkie poprawki w sklepie, po zakupie za nieśmiertelniki pokazuje, żeby nacisnąć C aby użyć tego, a działa to na E.

 

- po zakupie nie można postawić min.

 

Czego nie będzie:

 

 

- wyzwań i questów dopóki nie dopasujemy tablicy z expem, żeby było w miarę dobrze,

 

- klasy crash, nie mam jej .sma, a teraźniejsza wersja jest zdecydowanie za mocna.

 

 

I nie chcę widzieć płaczu, tylko porady. Za typowy płacz od razu warny.

 

 

Pozdrawiam @NumberOne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chodzi Ci o tą obecną klase crush na serwerze? Dlaczego uwazasz ze jest za mocna? ;/ Ona ma tylko 1 rakietke :o

 

 

Edit

 

 

To ja proponuje taką klase:

 

 

Bronie te same co u starej klasy,statystyki również z tym że zamiast rakietki dac np. 2 piorunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będzie dodane więcej klas, może jakieś ze starego i jeszcze jakieś inne. Monety wrócą i sklep na niech, jak widać, ludzie nie lubią czegoś czego nie ma wszędzie. Questy też będą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż, jest cała masa rzeczy do poprawki. Oto co ja zauważyłem:

 

-Wrócił BFG10000 i bazooker z 15 ammo

 

-Gracz nie jest automatycznie banowany po zrobieniu ssów

 

-Jeżeli uważasz że crash który ma famasa, rakietę i 70 kondy jest za mocny to Pirotechnik z 2 rakietami i +dmg od inty na m4 powinien być Premium

 

-Większość klas do wymiany, wg. mnie nadają się tylko: Sztabowy, zwiadowca, medyk, snajper, lekki snajper, (ale z 1/2 ze scouta możnaby się gryźć) i stare premki, reszta lipa

 

-Część map do wywalenia (np. rats32, nuke2010)

 

-Modele to wprawdzie sprawa gustu, ale moim zdaniem tamte były o niebo lepsze. Wyższa jakość tekstur i animacji, nie do paczki były tylko 2 skiny (awp i nóż), były całkiem ładne i nie zajmowały połowy ekranu...

 

Tak z góry - nie robisz serwa pode mnie Number, ja to wiem i doceniam bo nie na tym to polega, ale po co zmieniać coś co jest dopięte niemalże na ostatni guzik na cośco wymaga gruntownej przebudowy? Tyle czasu pracowałeś nad tamtą wersją i spuściłeś wszystko w kiblu. Co było złego oprócz lagów (które swoją drogą nadal są na serwie) i niedopracowanych do końca 2 klas? Nie pojmuję... Z pełnym poważaniem, ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z modeli co mi się podoba to chyba tylko deagl :) Ogólnie klasy spoko . Brak mi questów i starego sklepu . Podoba mi się także dodawanie punktów wszędzie pisze ile jest limit :) . I jeszcze tylko aby zwiększyć widoczność elitarnego choć delikatnie bo to jest tragedia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i nie gram za często ale pozwólcie, że i ja się wypowiem.

 

Nie wiem dlaczego od razu krytykujecie wszystkie zmiany, ponieważ weszło coś nowego? Ja wiem ludzie z reguły są tacy, że nie lubią zmian. Lecz wczoraj z @NumberOne testowałem klasy itd. Według mnie wszystko było w porządku. Większość klas bardzo dobrze zrobionych. Według mnie (a trochę już na cod modach gram) było do poprawienia parę spraw "stylistycznych" i nie wiem jak z mapami bo graliśmy tylko na dd2. Serwer jest dość unikalny i mało gdzie znajdziecie podobny. Może pograjcie trochę przyzwyczajcie się i wtedy wyrazicie swoją opinię? Wiem, że Number się starał i napracował, uszanujmy też jego decyzje i wkład. Dobra tyle od siebie.

 

 

Pozdrawiam @EvO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zauwazyłem ze na niektorych broniach po tej calej zmianie, pierwszy strzał jest jakby niewidzialny, nie ma animacji,dzwięku itd. na ammo pokazuje ze zuzylismy 1 nabój i rzeczywiscie tak jest ale ten bug jest strasznie mylący kilkanascie razy przez to dzis oddałem fraga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1/6 na wybicie wroga w powietrze, wybija tez swoich ... gram sobie, typek z mojego teamu strzelil do mnie i mnie w gore wywalilo

 

EDIT: Klasy VIP i premium dostepne dla wszystkich za free...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czemu? Z prostej przyczyny. Serwer na siebie nie zarabiał. Z dupy nam zmniejszyli sloty? Z dupy nikt nie kupował klas? W czymś to tkwi. Nie po to jest 200#2 żeby był dokładnie taki jak 200#1 z drobnymi różnicami. Myślisz, że czemu u nas grało mniej ludzi? Bo woleli iść na 200#1 bo tam praktycznie to samo, z tym, że ma renomę, stałych graczy i zawsze jest z kim pograć, nie przychodzili do nas nowi gracze - bo po prostu dla nich tam było wygodniej. Po to idę w inną stronę, po to zmieniam tyle rzeczy, że nie chcę, żeby mój serwer był jak każdy inny. I nie było dopięte na ostatni guzik. Nie zmuszam Was do zatwierdzania moich decyzji. Chcę byście podeszli do nich inaczej. Zawsze zmiany w graczach budzą dziwne podejście. Mimo że dajesz im pod nos, coś innego, ciekawego, nawet jeśli wymaga dopracowania, to oni z czystych przyzwyczajeń odrzucają to, nawet jeśli byłoby po dopracowaniu dużo dużo lepsze.

 

 

BFG i Bazooker usunięte. SS'y powinny być naprawione.

 

 

Co do klas, to chyba sobie żartujesz. Napisałeś, że do wymiany, że lipa. Ciekawe z jakiej racji? Klasa Pirotechnik offnięta dopóki jej nie osłabię. Crasha już Wam załatwiłem. Podobnie jak więcej klas. Wrzucę to może jeszcze dzisiaj. Crash to będzie Plutonowy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zostały wgrane klasy:

 

-edytowany Pirotechnik,

 

-Plutonowy - dawny edytowany Crash,

 

-Wsparcie soniczne,

 

-Wsparcie lotnicze,

 

-Wsparcie strzeleckie,

 

-SWAT,

 

-Sierżant Sztabowy.

 

-Przemytnik Wojenny - polecam go wypróbować, bardzo ciekawa klasa.

 

 

Ponad to został wgrany naprawiony sklep - teraz już wyświetla wszystko normalnie.

 

 

Usunąłem kilka map, przynajmniej na czas *przyzwyczajanie się ludzi do nowej paczki.

 

 

Naprawione zostały autobany za ss'y.

 

 

Zwiększony limit pingu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co jakiś czas wywala serwa a w konsoli pisze takie coś :) proszę o naprawe

 

Error: could not load file models/player/lost_tt/lost_tt.mdl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam uwagę dotyczącą klasy SWAT. W opisie klasy jest napisane, że można postawić 2 swoje repliki ale w grze można postawić tylko 1 po czym pisze, że wykorzystało się już wszystkie repliki. Chciałbym abyście to sprawdzili i naprawili  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Takie małe bugi na Przemytniku Wojennym: 1/80 na hsa działa jako bezlik, a miny, rakiety i apteczki pokazuje jako jakieś 80. Dafuq?

 

 

@edit

 

 

Care package'ów nie da się podnosić, efekt EMP nigdy sięnie kończy, a predatorem nie da się kierować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj w nocy zrobiłem małe porządki w mapach. Okazuje się, że po resecie mapki były w pliku ale ich już na serwerze nie było. Na każdej ustawiłem poprawnie spawny, więc już nie ma mowy o umieraniu na respie na jakichkolwiek mapach. Do tego dodałem nowe. Łapcie ich aktualną listę:

 

de_dust2

 

de_dust2002

 

de_dust

 

de_aztec

 

de_alexandra

 

cs_alpin

 

de_inferno

 

de_nuke

 

cs_office

 

cs_assault

 

de_kabul_32

 

de_eldorado

 

de_westwood

 

de_rats_1337

 

de_westwood_big

 

cs_italy

 

cs_assault_1337

 

cs_assault_upc

 

cs_italy2

 

de_office_rats

 

de_dustyaztec

 

de_dust_krystal

 

de_dust2_long

 

cs_wiocha

 

 

Naprawiłem też /ks. Wszystko działa, a do tego zostały dodane wymagane liczby killi do danej jego części.

 

 

Naprawiłem kilka niedziałających perków.

 

 

Sprawdżcie czy już działa automat od ss'ów. Próbowałem coś z tym zrobić, ale u mnie banuje normalnie więc musi to ktoś z Was spradzić.

 

 

Komenda /codtop15 nie zostanie wgrana z przyczyn technicznych. Gryzie się z innymi elementami serwera przez co nie działa poprawnie.

 

 

Na serwer została wykupiona reklama i zostały powiększone sloty. Mam nadzieję, że się to Wam podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi natomiast działało sterowanie i paczki. Dzisiaj wchodzę wieczorem i znowu ani to ani to nie działa. Postaram się nadal nad tym pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...