Skocz do zawartości

  Nikaa ;*

  Użytkownik

  O Nikaa ;*

  • Ranga
   Debiutant
  • Urodziny 01.03.1998

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Nikaa ;*

   Wiem, że mój głos już niewiele się tutaj liczy, ale mimo że nie gram od dłuższego czasu to akurat tego kolegę znam Kiedy miałam admina był to jeden z najbardziej pomocnych mi graczy. Zawsze wzywał mnie na serwer, gdy była taka potrzeba lub też kiedy mnie nie było podsyłał mi nick, ip i godzinę, w której cheater grał na serwerze, więc bez problemu mogłam postarać się o bana dla takich osób (inni mieliby to po prostu gdzieś, bo przecież po co banować? Najlepiej też się odpalić...). Moim skromnym zdaniem gracz zna się na rzeczy i powinien dostać szansę, więc jestem na TAK.
  2. Nikaa ;*

   Widzę, że stara ekipa wraca Dobrze się z Tobą współpracowało, byłeś niezłym adminem Jestem na TAK.
  3. Nikaa ;*

   Tutaj muszę się wypowiedzieć. Może nie wszyscy pamiętają jak to było, kiedy miałeś admina, ale ja akurat pamiętam. Rozumiem, że ludzie się zmieniają, ale nie wiem czy to dotyczy Ciebie. Twój wiek mówi sam za siebie, w innym przypadku może przymknęłoby się na to oko, ale Ty popisywałeś się swoim niezbyt dobrym zachowaniem i niestety, ale uważam, że to się nie zmieniło. Nie wiem czy na tym serwerze potrzebny jest taki admin, jeśli w ogóle można Cię tak nazwać. Tamtą szansę, którą dostałeś, zmarnowałeś. Przepraszam, ale moim zdaniem (jeśli ono się jeszcze liczy), nie zasługujesz na kolejną. Nawet niedawno grałam z Tobą na serwerze i uważam, że zachowania nie poprawiłeś. Dla mnie NIE, wybacz.
  4. Nikaa ;*

   Dobra decyzja Nie wiem, czy trzeba się tu wypowiadać, bo to oczywiste jaka będzie odpowiedź Takich ludzi nam trzeba. TAK!
  5. Nikaa ;*

   Jeśli mogę to się wypowiem Z tego co pamiętam to wciąż słabo z Twoją kulturą osobistą, ale jeśli będziesz nad tym pracował to mogę dać TAK, ponieważ na serwerze jesteś bardzo często i zgłaszasz na [email protected] (i na fb, a przynajmniej zgłaszałeś za mojej kadencji )
  6. Nikaa ;*

   Pa pa
  7. Nikaa ;*

   Ogromne tak. Bardzo kulturalny, pomocny i przestrzega regulaminu Z normą nie będzie miał problemu, bo bardzo często jest na serwerze, a w tej sytuacji każdy admin się przyda.
  8. Nikaa ;*

   Tak, tak i jeszcze raz tak Kulturalny, przestrzega regulaminu, zgłasza na [email protected], ma dobry kontakt z graczami, aktywność też bez zastrzeżeń Zaległości nadrobi. Jeśli będzie trzeba to pomogę
  9. Nikaa ;*

   Z tego co wiem to zawsze był zakaz stawiania min na pochylniach. Chyba że coś się zmieniło
  10. Nikaa ;*

   Ojoj ja nie jestem przekonana. Obawiam się, że może być tak jak z Salute... Daję neutral.
  11. Nikaa ;*

   Nick: Nikaa ;* Data ( Od kiedy do Kiedy ): Od dzisiaj do niedzieli (05.08.15) Powód: Zaczyna się szkoła, więc rano nie będzie czasu na grę, a popołudniami robię za niańkę W następnym tygodniu już powinno być ok
  ×