Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]multi cheaty na dd2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż dzisiaj ok. 2 w nocy jak i wczoraj o tej samej porze jeden ten sam gościu (oczywiście non steam) z multichetem wbija na serwer co chwile, podmienia nick ma zmienny sid; ip to samo albo i zmienne; wbija jako hltv (może włamuje się na serwer) albo i zwykły gracz i za cholerę nie da się go zbanować wczoraj go banowałem ze 3-4 razy ale za chwile wracał i po prostu grać się nie da, ludzie uciekają na specta lub całkowicie rezygnują już z gry. Spada przez to ilość graczy na serwerze o porach nocnych. I w związku z tym mam dwa pytania przede wszystkim do Head Adminów, ale również i innych Adminów, UnBan Teamu, Graczy:

 

 

 

1. Czy zrobicie coś aby serwer był lepiej zabezpieczony przed takim graczami jak i włamaniami? (do h@)

 

2. Czy dałoby radę z serwera only dd2 #1 zrobić only steam a z dd2 #2 ns+steam? (wiem, że ten temat był już poruszany ale to co się dzieje na #1 w godzinach nocnych zakrawa o pomstę do nieba i błaga aby ten serwer był only steam)

 

 

 

Proszę o wypowiedanie się wszystkich. Dziękuję i pozdrawiam. c4mp3rs

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj również w godzinach południowych szalał.

 

Niema kontroli nad nim w ogóle. Nie wiem jak działać z nim, a gracze na prawdę odpuszczają sobie grę na naszym serwerze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


n-ty dzien na priv masz 2 linki dotyczące jednego pluginu, który może pomóc zbanować tego gościa co wszystkich wokół wnerwia (1 to opis działania, sugestie innych użytkowników tego pluginu; 2 to opis + link do ściągnięcia pliku .sma)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisałem to dziś na sb, lecz myślę, że mało osób to przeczytało. Jestem użytkownikiem Neostrady, więc bez problemu mogę do nich zadzwonić i zapytać co zrobić w takiej sytuacji. Na pewno coś doradzą, bo zawsze gdy miałem jakiś problem to pomogli mi go rozwiązać. Jakby ktoś napisał tylko co miałbym im powiedzieć i jak wyjaśnić zaistniałą sytuację to byłoby super :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak slay a jak takich 3 bedzie i na zmiane beda wbijac to ludzie uciekna i bedzie pusty serwer (zazwyczaj tak jest)

 

 

 

ten destroy mi nigdy jeszcze nie zadzialal

 

 

 

Czekam na rozwiazanie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Danke pisze, że dostał bana na ip, lecz po chwili wszedł. JEDYNYM wyjściem jest zrobienie serwera only Steam, jak wyżej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostał bana na IP i drugi raz ode mnie , jak wszedł ponownie. Kolejny raz natomiast nie miałam możliwości tego zrobić , gdyż jego IP było dla mnie niewidoczne. Prawdopodobnie ukrył go sobie. W takiej sytuacji zwykły admin nic nie poradzi , amx destroy nie działa , więc jedynym sposobem żeby zapobiec takim sytuacją , jest wgranie jakiejś bardziej skuteczniejszej metody bana , albo zrobić serwer only steam i po problemie . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wczoraj od 2 w nocy do 4 też szalał na dd2#2, pisząc że dd2#1 zrobić steam, a dd2#2 ns+steam, to jak pisząc, żeby na dd2#2 niech se latają -.-

 

 

 

amx_destroy nie działą, ja tam miałem na niego sposób, siedziałem i czekałem jak ktoś nowy wbije, miałem już przyszykowane na banie i ledwo na sh się ruszył to bana chycił :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie nawet jakby amx_destroy działało to i tak się nie pozbędziemy problemu, bo gdy żadnego admina nie będzie to znowu będzie rozwalał serwer... Tutaj trzeba go załatwić raz a porządnie, żeby już więcej nie wchodził, a jeżeli nie ma żadnych pomysłów na porządne załatwienie kolesia to też jestem za zrobieniem obu serwerów DD2 na only steam ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A nie wystarczyło by wgrać plugin SpeedHack Detector? Bana by dostawał automatycznie przy użyciu sh.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja tam banuje ip jak leci kiedyś mu się skończą możliwości :D amx_banip "0" "ip" i o dziwo działa :) mam spokój już na only dd2 #1 :) niestety nie mam uprawnień na #2 tak to bym pomógł ich pobanować :)

 

 

 

edit: jak wbija taki gościu mi na serw to 10 minut i gitara dają spokój bo wiedzą, że nie odpuszcze będę banował każde jego ip na jakim wbije w końcu mu się skończą

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...