Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]MOD Only Pistol

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam dzisiaj grając małą ekipą na serwerze wpadliśmy na pomysł aby wgrać MODA Only Pistol chodzi o to, że nie można w ogóle używać żadnym broni oprócz pistoletów tj.USP,DGL,GLOCK ITP.

 

I chciałem się dowiedzieć czy jest taka możliwość wgrania moda:)

 

Dzisiaj bez moda.Zrobiłem vote i naprawdę super się gra:)

 

Proszę o wypowiedzi :)

 

Pozdrawiam TiBlU

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Myślę, że niestety ale ten pomysł nie jest w 100% dobry. Wydaje mi się, że przy większej ilości graczy gra byłaby bardzo utrudniona a także zrobiłby się pewnie spam na say'u, że się to nie podoba. A mała mapka grana jest bardzo rzadko ponieważ często jest tyle ludzi i po prostu jest ona za mała.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mozna zrobić tez cos takiego że np raz lub 2 razy w ciagu 1 mapy bylby vote ze przez 5/10 minut taki mod trwa i ludzie by glosowali :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przecież ten mod nie musi trwać całą mapę można zrobić coś takiego jak ON OFF i się go włącza i wyłącza :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeśli chodzi przez całą mapę to na pewno bez sensu, bo szybko się znudzi ;)

 

Ewentualnie możnaby zrobić coś w stulu rozgrzewki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Przecież ten mod nie musi trwać całą mapę można zrobić coś takiego jak ON OFF i się go włącza i wyłącza :)

 

 

 

 

Ja nie wiem tego nie widać czy co?

 

 

 

 

 

 

Mozna zrobić tez cos takiego że np raz lub 2 razy w ciagu 1 mapy bylby vote ze przez 5/10 minut taki mod trwa i ludzie by glosowali :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Najpierw to niech zrobią coś by usunąć tą denną ochronę po zrespieniu, DM jest po to żeby sobie postrzelać, a nie zasłaniać jakimś szajsem, a potem myślę, że można by było zrobić coś takiego, że na mapę na kilka minut włączany by był pistol mode przez vote'a :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta ochronka to akurat jest dobra, bo jak zaczynasz grę i gość soti za TB to nie masz nawet szans by się obrócić, bo od razu wyłapujesz heda i tylko se staty rozwalasz. 

 

 

 

Powinniście wprowadzić ponownie na server ten camp meter bo ludzie niestety strasznie kampią i znowu na dd2 bf2 stoją tacy na środku i tylko z awp nawalają, to samo na inferno, kampią w budynkach po kilka minut i ani żywej duszy na srodku. No tak nie moze być

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Akurat ten camp mater przydał by się na inferno, zgodzę się z kolegą, na inf siedzę tylko z awp albo stoją pół mapy w domku i czekają.

 

 

 

Ten mod na pistolety to moim zdaniem nie wypali.

 

Co do tej ochrony po odrodzeniu się lepiej zostawić bo to już całkiem była by masakra tak jak gracz powiedział, stali by na respie i czekali .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy jest ten camp metr po 20 s bo tyle nie stalem nigdy, no ale bądźmy szczerzy. To jest za długo. Max 5-7s powinno być, to tyle ile trzeba by naładować krowę i deagla i można biec dalej. 

 

 

 

I to akurat nie ważne czy na inferno czy na deagle. Na inf siedzą w domku, na dd2 albo za drzwiami, albo na murku za drzwiami albo w budynku za drzwiami(na srodku wszystko), no albo na srodku z awp nawalają albo jeszcze jak się wychodzi z respa tt drogą po lewej to 5 snajperó czeka aż jakis ct sie pojawi w przejsiu tylko, no tak nie może być. DM jest po to zeby biegac i byla jadka a nie by kampic po rogach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się z ascxw, ochrona jest denna (nie tylko my tak twierdzimy).

 

 

 

A nawiązując do tematu to tym razem zgodzę się z dupadupa... :D.

 

To jest DM+Only DD2...

 

 

 

Only DD2 powinno być Only DD2 bez innych map :/.

 

DM, gdzie się powinno się zabijać ludzi BROŃMI, a nie pistoletami :P.

 

Jak ktoś chce to przecież może sobie wziąć pistol i z niego strzelać, co za problem? :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Od górnie jest powiedziane że osłona zostaje, pistol moda także nie będzie.

 

close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...