Skocz do zawartości
Maxi King

Maxi King

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: Maxi King

 

 

 

2. Wiek: 21

 

 

 

3. Doświadczenie: Brak doświadczenia w byciu moderatorem, lecz kiedyś miałem rangi dające praktycznie to samo co moderator (stare dzieje)

 

 

 

4. Mikro (obowiązkowe): Posiadam.

 

 

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: Różnie ale myślę, że średnia wyjdzie około +2 godzin dziennie.

 

 

 

6. Dlaczego właśnie Ty: Dlaczego ja? :D Myślę, że jestem w stanie ogarnąć obowiązki jakie są z tym związane, Master będziesz musiał mi na początku pomóc :D Uważam się raczej za osobę rozważną i nie konfliktową. Na sieci jestem dość długo i jeśli chodzi o sprawdzoną osobę do pomocy nad "ogarnięciem" ts to z miłą chęcią. Nie jestem zawzięty ani zawistny więc nie będzie bez sensownych banów typy "bo go nie lubie to nara". Podanie to jest czysto pomocne ponieważ nie chodzi mi tu o możliwości jakie daje ranga moderatora typu wchodzenie na zablokowane kanały bo i tak mam rangę przyjaciela sieci która sama w sobie mi to pozwala. Polecam się jako sprawdzony admin do tej funkcji.

 

 

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Oazę spokoju i rozsądku :D  Nie będę pisał o jakiś konkursach bo jedynie mogę pomóc w ich organizacji nie mam osobiście takich predyspozycji aby coś takiego samemu organizować. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiecznie na Tsie, Maxi człowiek bezkonfliktowy, taka anonimowa legenda ! :D Ma bardzo dobry kontakt z ludźmi, może doświadczenia w tym dużego nei masz, ale wszystko sobie idzie przypomnieć i się nauczyć, jestem jak najbardziej na tak! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...