Skocz do zawartości
Sezonowy Gracz

[ODRZUCONE] Podanko PHONEX

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: PHONEX
Wiek: 17
STEAM_ID: STEAM_0:1:128582818
Link do BanID: http://banid.pl/kto?to=0:1:128582818
Doświadczenie w ocenianiu: Dobre rzadko się myle, jak mam wątpliwości, dopytuje się doświadczonych adminów.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak na dwóch serwerach, aktualnie mam admina na Cod801.
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Tak ale to tymczasowe krótkie bany, jeszcze regulaminu nie znałem.
Dlaczego Ty?: Jestem dość aktywny na forum (wczoraj, dziś) i mam zamiar być jak najczęściej dostępny, przeglądam co chwile tematy czy nie ma coś nowego, nie raz gracze czekają długo na UB, gdy napiszą odwołanie, np w późnych godzinach, gdy wiele osób już śpi, a ja do późna siedze na serwerze i na forum, chciałbym troszkę usprawnić odwołania banów, chociaż jest już na wysokim poziomie.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: 1-3h
Miesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie): Ponad miesiąc na Cod801
Dwumiesięczny staż na forum: (Tak/Nie): Tak od dawna jestem na forum.
Coś od siebie: Oprócz tego co pisałem, chciałem w jakiś inny sposób też pomóc przy forum, a też spróbować czegoś nowego, szybko się ucze, wydaje mi się że nie mam wśród administracji wrogów i jestem lubiany.

Pozdrawiam PHONEX ;)

Edytowane przez PHONEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoja aktywność na forum jest trochę w kratkę bardzo mało się udzielasz a my potrzebujemy aktywnych adminów w UBT.

Popraw to i wtedy złóż podanie.

Edytowane przez BeZzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...