Skocz do zawartości
Drako

[ODRZUCONE] [UBT]Drako v2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Drako
Wiek: 18lat
STEAM_ID: 0:0:4015567
Link do BanID: http://banid.pl/kto?to=0:0:4015567
Doświadczenie w ocenianiu: Ciężko określić. Natomiast potrafię odróżnić normalnego gracza, od bota.  Lepiej mi idą demka, od SS'ów.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Raz
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nope.
Dlaczego Ty?: Jestem spokojny i uczciwy. Nie było ze mną problemów. Uważam, że nadaje się na tą posadę. Raz nie wyszło, ale to moja wina i dałem ciała. Nie przeklinam, jestem szczery i staram się wykonywać to co należy w jak najlepszym stopniu.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Różnie bywa. Jestem raczej aktywny, myślę, że będzie to 5-6h, lecz głównie wchodzę na chwile sprawdzam co mnie interesuje i wychodzę. Nie chce robić zbędnego spamu w postach i pisać o byle czym.
Miesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie): Tak, ale dawno na codzie 45k.
Dwumiesięczny staż na forum: (Tak/Nie): Tak
Coś od siebie: No cóż. Oblałem testy UBT z własnej głupoty. Źle to rozpisałem i nie przyłożyłem się do tego. Chciałbym spróbować po raz drugi, tym razem bardziej się przykładając do tego i nie olewając sprawy.  Mogę obiecać, że jak dacie mi drugą szansę to na pewno się przyłożę do tego :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...