Skocz do zawartości
ŚLEPY

ślepy czy niewidomy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ślepy czy niewidomy ?

Wiek: 34

Doświadczenie (w byciu adminem): coś tam kiedyś... 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): stawiałem boxy pod cs'a od zera więc raczej dycha

Staż w CS-sie: prawie od początku istnienia

Steam / NonSteam: steam

Dlaczego Ty: jestem ślepy i mam psa przewodnika, dwa koty i świnkę morską ! Po za tym coś tam umiem a jak gram często admina nie ma jak odpaleńce biegają... 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: godzinka albo dłużej

Kontakt: steam/forum

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Często prowokujesz(jeśli to TY, bo wiele ślepych jest i ciągle z innym nickiem), ale mimo wszystko jestem na tak, nie wiem czemu, chyba po prostu Ci zaufałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekam na formalna sprawę gametrackera. Przy okazji masz moje małe tak. Widuje na serwerze,do tej pory gracz bezproblemowy ,a grono nam się trochę ukróciło. Wiec potrzebujemy rak do pracy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć z tym gametrackerem to trochę problem... obiecuję już nicku nie zmieniać ;d

 

 

 

http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27026/top_players/?query=%C5%9ALEPY&searchipp=25#search

 

 

 

+

 

 

 

http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27026/top_players/?query=%C5%9Blepy

 

 

 

:-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hahahah ślepy xD jak już wspomniała Angela grono adminów troszeczkę nam zmalało, a pracy jest dużo i chętnie bym zobaczyła Ciebie w roli admina. Co do nicku to wybierz sobie jeden i taki zostaw :). Mam nadzieję, że nie będziesz kolejnym krecikiem :D Podanie akceptuje i zapraszam na priv w celu dopełnienia formalności.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...