Skocz do zawartości

  Ern`

  Użytkownik
  1. Ern`

   Nie znam cię zbyt dobrze, ale powyżej koledzy zrobili Ci dobrą opinię, więc skoro oni Ci dali TAK, to i odemnie dostaniesz TAK.
  2. Ern`

   Rozpisywanie demek w innym temacie, tam polecam się udać.
  3. Ern`

   Hola, hola Ślepy, wprowadzasz zamieszanie, mimo, że cie nie było wtedy i jak widać również nie potrafisz doczytać ze zrozumieniem faktów. Pierwsze primo, z czego mam się tlumaczyć, jeżeli to nie skarga? Drugi fakt, co do tego punktu, jakich banów?Polecam na przyszłość doczytać co i jak, a potem przemyśleć i dopiero napisać. Co do punktu drugiego, ja sam osobiście, jak z reszta każdy wie, za przeklinanie nie wyrzucam, ale za obrażanie, to już tak. Trzeci punkt - miałem tu nie pisać nic, ale po dwukrotnym przeczytaniu tego, postanowiłem jednak to zrobić.. Jak wiadomo, gremlin na serwerze gra długo, ba, nawet dłużej od Cb, miał kilka razy ssy robione, w tym raz ode mnie. Był zawsze czysty, do tego gdy gram i padam, to patrzę na tych, których mi zgłaszają na [email protected] Więc odpowiednie reagowanie i niereagowanie to już żenada z Twojej strony, a skoro już o stracie admina, jesteś nim zaledwie kilka dni, a już chcesz wydymać innego admina na miejscu? Kolejny fakt, polecam poczytać na forum, pozwiedzać, a dowiesz się za co można stracić admina i wierz mi, ale za kicka ostrzegawczego, a później 5 minotowego bana za obrażanie stracić admina się nie da, mało tego, to nie skarga a i nie ma dowodów na to wszystko.
  4. Ern`

   Coś nowego, jestem za
  5. Ern`

   Wszystko jest w logach, więc tłumaczyć nie będę, w logach widać, że dostał kicka za obrazę, a dokładniej słowo, które napisał, również można ujrzeć późniejsze wyzwisko,za które dostałeś bana na 5 min. A co do dzieci, nie nazywaj mnie dzieciakiem, bo się tylko ośmieszasz, a skoro piszesz uwagi, to warto by to podeprzeć konkretnymi dowodami, na które czekam, a jeżeli nie to tak jak napisalem wyżej, jest wszystko w logach, widać, że za darmo kicka, a później 5 minutowego bana bez powodu nie dostałeś. Swoją drogą, stick wszystko widział i może potwierdzić co i jak było. PS: Twoje słowa brzmiały inaczej, trochę je zmodyfikowałeś, niestety na swoją korzyść, smutne.
  6. Ern`

   Stary gracz, który miał kiedyś admina, ale wybacz, tym razem jestem na nie, zbyt dużo razy obrażasz przez mikro innych graczy.
  7. Ern`

   Myślę, że z powodu wieku jesteś dojrzały i nie zachowujesz się jak "gówniarz". Dam Ci szanse, jestem na Tak.
  8. Ern`

   Często prowokujesz(jeśli to TY, bo wiele ślepych jest i ciągle z innym nickiem), ale mimo wszystko jestem na tak, nie wiem czemu, chyba po prostu Ci zaufałem.
  9. Ern`

   Lyu, nie chodzi o to czy mamy czy nie, ale nie ma ich 95% serwera, jest ta zmiana i są 2 osoby max.
  10. Ern`

   Ja również.
  11. Ern`

   Masz racje Lyu, lecz nie każdy grający odwiedza forum i to uczyni, więc moim zdaniem problem nadal jest.
  12. Ern`

   Ta, potwierdzam, właśnie dd2christmas było i wszystkich wyrzuciło, nie można wejść na serwer nawet :c
  13. Ern`

   Sorry, ale ja ostatnio mało gram i niezbyt Cie znam, także daje neutrala. Może inni admini coś o tobie napiszą pozytywnego, to wtedy zmienię zdanie.
  14. Ern`

   Witaj, witaj
  15. Ern`

   Witam Ja jestem na nie, uważam, że mamy wystarczającą ilość adminów na dzień dzisiejszy, może za jakiś czas, jak któryś z adminów bd poświęcał mniej czasu bo zmieniłbym zdanie. Ale na razie, dla Cb niestety jestem na nie. Drugi powód, słabo cię znam, grasz na serwie, ale nigdy przez mikro nic nie mówiłeś (albo głuchy jestem, ale nie wydaje mi się) i wiem o Tobie tylko i wyłącznie, że masz nick Sufficient Dobre spostrzeżenie Panie Auguście
  ×