Skocz do zawartości
AREK_LW

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: E_LEGIA

Wiek:17 lat 

Doświadczenie (w byciu adminem): Całkiem dobre  , Posiadałem kiedyś własny serwer  . Jako Admin już robiłem ale to z rok temu . Własną sieć również ale to już nie całkiem sam 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Myślę że 8 mogę dać nie jestem jakimś super Specem ale grzebanie w plugin-ach nawet nieźle mi idzie . 
Staż w CS-sie: to będzie już prawie 5 lat 
Steam / NonSteam: Nie posiadam Steam'a ale myślę o założeniem go !
Dlaczego Ty:Jestem dobrze zintegrowany ze społecznością serwera , chciałem zachowywać kulturę , PO za tym wadziłem kilka przypadków tzw. Odpalania się po przez aima lub wh . myśle że do pełni zintegrowania się z serwerem to bycie jego częścią poprzez nadzorowanie go   .
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 2 do 4 godzin , bywają wyjątki 
Kontakt: Emeil'a jak będzie trzeba podać podam , forum praktycznie codziennie wpadam od momentu którego zacząłem grać na serwerze ,Telefon też mogę podać ale na PW tylko  .
Link do GameTracker'a: 

 

https://cache.gametracker.com/player/E_LEGIA/91.224.117.30:27050/

 

z góry przepraszam za błędy ( posiadam tzw dysleksje ) : Arek :)

                                                                                                         I <3 YOU  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na razie na nieee

popraw GT ( 4 dni na serwie to trochę za mało)

przypadki odpalania się zawsze możesz zgłosić adminowi na serwie lub nagrać demko i wrzucić tutaj na forum w przypadku kiedy jest hltv na serwie nawet nie musisz nagrywać demka wystarczy w zgłoszeniu że podasz link do demka z hltv nick odpalonego gracza ip/SID i tyle UBT (AMXX na 8 więc znalezienie tych danych to dla Ciebie nie problem)  sprawdzi i zadecyduje. Niestety w dziale zgłoś czitera nie ma ani jednego Twojego postu.

Ja mam dysortografię ale w 21 wieku już żyjemy i komputery  same wykrywają i poprawiają błędy a Tobie nie chciało się nawet poświęcić kilku sekund na edycje posta pod kontem błędów.

Pozdrawiam i zapraszam do napisania kolejnego podania jak już na dobre zaaklimatyzujesz się na serwerze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...