Skocz do zawartości
Knopa

[ZAMKNIĘTY]Błąd podczas uruchamiania po aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć po aktualizacji cs go wyświetla mi się oto taki nie fajny błąd 10cksbm.png

Zacząłem szukać na internetach jak i pytać ludzi czy znają radę na owy problem lecz bez skutku.

Znalazłem temat (https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/1474222595310356583/ ) w którym na prawdę sporo osób ma ten sam problem. Nagrano parę filmików w którym widać rozwiązanie problemu usuwając pliki, których ja niestety nigdzie nie umiem znaleźć bądź ich w ogólnie nie mam (patrz ss poniżej).

2iuuzhc.png

t68rbk.png

295u3bt.png

Również @Freezu wczoraj wspomniał o jakimś pliku sweet coś tam lecz tego również nie posiadam oraz @Sheriff de la red de Bezzi, który podesłał mi filmik w którym trzeba było powpisywać jakieś komendy itd lecz też nie zadziałało :( 

 

Spójność plików, reinstalacja, aktualizacja karty graficznej również nie przyniosły efektów.

 

 

Proszę was o pomoc !  

                    

 

                                                                                                                                                                               Pozdrawiam Knopa

 

 

 

Edytowane przez knoppcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...