Skocz do zawartości
PodajeHazloOkon

[ZAMKNIĘTY]Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze w sprawie Skrytobójcy, klasa premium, ale jak widać nikt nie gra nią. Proponowałbym aby te 3(+int) dmg z Deagla i MP5 obowiązywało cały czas ale tylko z MP5, a po postawieniu klona, żeby dmg wynosiło 5(+int) z MP5 a tak jak jest 3(+int) z deagla. Ewentualnie dodać jej jakąś drugą broń na przykład P90 lub dać na przykład 1/1-3 z kosy i zwiększyć trochę kondycję.

Edytowane przez PodajeHazloOkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam już gotową wersje nowego skrytobójcy, która wejdzie w życie od przyszłego resetu o czym możecie poczytać w temacie podanym przez Wojtka.

 

Jeżeli i ta wersja się nie nie przyjmie myślę, że @Vix33nek!nie będzie miał nic przeciwko następnej próbie zmiany, ale wydaje mi się, że będzie ona odpowiednio silna. Oprócz zmian w tym temacie dodam jeszcze jej 20 hp więcej na starcie, co da nam większe możliwości. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trzeba czytać tematy na bieżąco, to by się wiedziało co się dzieje na serwerze.

Oczywiście Evo że jeżeli będzie dalej słaba to się ją jakoś troszkę jeszcze ulepszy, ale mam wątpliwości co do tego że będzie słaba.

Zamykamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...