Jump to content

Wojtyś

Użytkownik

Wojtyś last won the day on December 26 2021

Wojtyś had the most liked content!

About Wojtyś

 • Rank
  Community Regular
  Community Regular

core_pfieldgroups_1

 • Imię
  Wojtek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • STEAM ID
  STEAM_0:1:108188909

Recent Profile Visitors

3386 profile views
 1. Na nie, mocna niewidka połączona z eliminatorem do tego kradzież perku już tworzy tą klasę mega mocną, dodajac jej dmg stanie się mocniejsza niż obecna śmierć(jeśli już nawet nie jest lepsza przez tą niewidke XD).
 2. Moim zdaniem nie ma co jej ruszać chwilo, klasa została i tak znacznie osłabiona względem poprzedniej wersji (brak uzi, mniejszy dmg, i sg zamiast m4). W obecnej wersji uważam, że jest mocna, ale tylko na małym lvlu, poźniej wraz ze wzrostem hp i wytrzymki będzie nią dużo trudniej zabić. Zabierając teraz z niej dmg to premka stanie się słabsza niż złodziej, który ma dość mocną niewidke do eliminatora i jeszcze ma 1/x na kradzież perku.
 3. Klasa jest od dawna w obecnej postaci i nikt na nią nie narzekał, a obecnie mało kto nią gra. Moim zdaniem nie ma co jej ruszać, exp jakoś szybko nie leci, więc nikt nie wyboostuje tego inta względem innych statystyk, bo jest to zwyczajnie nie opłacalne.
 4. Nick:Wojtek.Data ( Od kiedy do Kiedy ): 21.02.2022-28.02.2022Powód: Zmniejszona aktywność z powodu braku czasu.Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @pemeq
 5. Nazwa osiągnięcia: Wirtuoz Dowód: GameTracker.com : Player Page for Wojtek.
 6. Jestem za, to przeładowanie akurat do wywalenia z tej klasy bo działało jak bezlik, mozna dodac 5dmg bo aug i tak sporo bije. Przy okazji klas można poruszyć temat elektryka. Aktualnie na serwerze jest ostra patologia z tą klasą, ponieważ prawie każdy leci w int i tylko spamuje e. Obecny elektryk jest silniejszy od zeusa, który jest premką, więc proponowałbym odebranie mu dwóch piorunów, lub jednego ale znacznie zmniejszyć przelicznik int na dmg.
 7. Nick: Wojtek. Wiek: 21 Doświadczenie (w byciu adminem): Wielokrotny admin cod 400 Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10 Staż w CS-sie: Dobre 10 lat juz będzie Steam / NonSteam: STEAM_0:1:108188909 Dlaczego Ty: Społeczność coda mnie zna, gram tu ponad 7 lat, a przede wszystkim chce pomóc serwerowi "wstać na nogi" oraz wspomóc nowych adminów. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W zależności od wolnego czasu, ale tygodniówka będzie na spokojnie wyrobiona. Kontakt: forum, steam Link do GameTracker'a: GameTracker.com : Player Page for Wojtek.
 8. O tak tak jestem za, do tego dodam od siebie de_tuscan , de_nuke oraz de_cbble( tylko nie wiem czy nie za duża na obecną aktywność na serwerze).
 9. Nazwa osiągnięcia: siedem lat Dowód: profil
 10. Na tak, swoje ma tu przegrane więc doświadczenie jest, aktywność jest, nic tylko brać, bo adminów mało.
 11. Witam, przydałoby się zacząć od resetu, ponieważ /freelvl od buta daje nam juz 400lvl na start, wiec nie ma żadnego sensu dłuższe granie, skoro pierwsza lepsza osoba wchodząca na serwer ma ten sam lvl.
 12. Perków raczej bym nie ruszał, jedynie to rushera można dac na 1/3-1/4, bo 1/2 to praktycznie zawsze za pierwszym wbija i palące dac tylko 5. Jeszcze sprawa z tym expem, fajnie jakby był zwiększony bo to co się teraz dzieje z wbijaniem lvla to jest tragedia. Może żeby nie był taki jak kiedyś, bo z tego co pamiętam to z vipem w tydzień 400 miałem, ale ten obecny odpycha nowych graczy z serwera, kiedyś cały czas full serwer, a teraz jak jest połowa slotow zajęta to max.
 13. Pierwszy perk jak najbardziej Za, można do niego dodać 50 kondycji. Drugi park odpada bo są notatki kapitana.
 14. Na nie, klasa jest tyle czasu I nikomu to nie przeszkadzało, jakiś czas temu I tak została ulepszona I ma +10dmg(wcześniej +30%, które I tak nie działało). Poza tym można użyć Care package i emergency airdrop, które dają nam amunicję.
×
×
 • Create New...