Skocz do zawartości

  Wojtyś

  Użytkownik

  O Wojtyś

  • Ranga
   Debiutant II

  Informacje

  • Imię
   Wojtek
  • Płeć
   Mężczyzna
  • STEAM ID
   STEAM_0:1:108188909

  Ostatnio na profilu byli

  1 983 wyświetleń profilu
  1. Wojtyś

    zamknięty

   Perków raczej bym nie ruszał, jedynie to rushera można dac na 1/3-1/4, bo 1/2 to praktycznie zawsze za pierwszym wbija i palące dac tylko 5. Jeszcze sprawa z tym expem, fajnie jakby był zwiększony bo to co się teraz dzieje z wbijaniem lvla to jest tragedia. Może żeby nie był taki jak kiedyś, bo z tego co pamiętam to z vipem w tydzień 400 miałem, ale ten obecny odpycha nowych graczy z serwera, kiedyś cały czas full serwer, a teraz jak jest połowa slotow zajęta to max.
  2. Wojtyś

    zamknięty

   Pierwszy perk jak najbardziej Za, można do niego dodać 50 kondycji. Drugi park odpada bo są notatki kapitana.
  3. Wojtyś

   Na nie, klasa jest tyle czasu I nikomu to nie przeszkadzało, jakiś czas temu I tak została ulepszona I ma +10dmg(wcześniej +30%, które I tak nie działało). Poza tym można użyć Care package i emergency airdrop, które dają nam amunicję.
  4. Wojtyś

   1/15 to jaksi żart, skoro strzelec wyborowy ma 1/10, tak jak napisal @HardeQ kiedyś mial 1/4 i byl niegrywalny. Strażnik nawet z tą 1/3 nie jest super mocny i ja bym sie nawet skłonił ku dodaniu mu jeszcze jednej broni. Co do konspiranta to klasa jest praktycznie od początku serwera, z resztą niedawno był już skracany czas pułapki, ale jakoś nie zmniejszyło to jego populacji na serwerze. Podsumowując strażnika nie ma co ruszać, a nawet w ostateczności mu cos dodać, a konspirantowi można zabrać jedną pułapkę.
  5. Wojtyś

    zamknięty

   Moim zdaniem bezsens, jak ktoś chce vipa to go sobie kupi, jakiejś fortuny to nie kosztuje.
  6. Wojtyś

    zamknięty

   Jak już jest taki płacz o tego assasina, to można mu dać kondycję tak jak miał kiedyś, czyli 50 punktów w statystyce początkowej i powinno być spoko.
  7. Wojtyś

   Na tak, był już tu adminem zanim 3/4 obecnie grających osób wiedziała o istnieniu tego serwera, doświadczenie ma, chęci do gry również, wszystkie inne wymagania też spełnia. Nic tylko brać.
  8. Wojtyś

   Oczywiście, że na tak, co tu dużo mówić, były opiekun tego serwera, godzin ma tyle, że to głowa mała, amxx na wysokim poziomie, i kolejny bot do bicia . P.S Może gt trochę słabe w ostatnich dniach, ale to najmniejszy problem, skoro chłopak ma chęci do grania.
  9. Nick: Wojtek. Data ( Od kiedy do Kiedy ): 2.08-12.08.2018 Powód: Praca Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @HardeQ
  10. Wojtyś

    zamknięty

   @HardeQwydaje mi się, że lepiej dodać jeszcze ten pełny magazynek za killa bo bo jednak Marszałek ma dwie bronie, które za dużo ammo nie mają i będzie to bardzo przydatne, a nie zrobi z tej klasy jakiegoś potwora do fragow.
  11. Wojtyś

    zamknięty

   Jak najbardziej jestem za ulepszeniem tej klasy bo obecnie jest niegrywalna, proponuję 2 skoki, pełny magazynek i 20hp za killa, do tego można jeszcze lekko ulepszyć statystyki.
  12. Tak jak koledzy wyżej, kup steama bo to jedno z najważniejszych wymagań, na chwilę obecną jestem na nie.
  ×