Skocz do zawartości
#Yolo

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze : #Yolo
2. Wiek : 18
3. 2 lata temu miałem admina  przez  prawie rok 
4. Znajomość AMX (1-10): 6
5. Staż w CS-sie: W Counter Strike gram już jakieś 6-7 lat . Pamiętam jak zacząłem , przez kuzyna  grał w jakąśstrzelanke jeszce na 1 mapie domku , ale nei mapiętam jak się nazywał chyba coś tam house  , ale nie jestem pewien , prosiłem go  chyba 2 godziny żeby dał mi zagrać , ale powiedział , że mu staty popsuje  , ale wkońcu dał i odrazu zginąłem , tak zainstalowałem sobie po przyjezdzie od kuzyna w domu cs'a  i zacząłem się uczyć grać , zakochałem się w tej grze <3 
6.Steam/No-Steam: No-steam
7. No cóż jestem trochę maniakiem cs'owym  i   uważam , że  jestem graczem który dużo by zrobił na serwerze dobrego   ponieważ codziennie jestem po minimum 7 godzin  i widzę dużo nieprzyjemnych akcji ze strony niekulturalnych graczy jak i cheaterów kiedy nie ma administratorów bo nie każdy  admin jest takim nerdem jak ja  <3  i ma swoje prywatne życie :D do tego jestem bardzo lubiany na serwerze  i z każdym się dogaduje jak i z nowymi graczami szybko zaprzyjażniam  , ale to chyba przez moją osobowość  i charakter   , myśle że  obecny admin Tosia  jak i ponoć  przyszły konradek polecili by mnie .
8.Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 7 godzin do  13 godzin 
9.Kontakt: Email, Telefon,Forum
10.Gametracker:
 https://cache.gametracker.com/player/#Yolo/145.239.237.106:27060/
 






Link do GameTracker'a:
Edytowane przez #Yolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak 

+ Dużo gra na serwerze 7 godzin to naprawdę duży

+Miły kulturalny pomaga jeśli coś się pyta 

+Kultura 

Najlepiej dać admina na okres próbny :)

Edytowane przez Exe.Like~This
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...