Skocz do zawartości
call_me_Lukas

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie by call_me_Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: call_me_Lukas
Wiek:20
Doświadczenie (w byciu adminem):Bardzo duże byłem nie raz adminem oraz bylem opiekunem serwa COD 201 :) 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9 
Staż w CS-sie: 5Lat 
Steam / NonSteam: Teraz gram na no-steam, ponieważ zapomniałem danych i e-mailu do starego konta, lecz zakup steam to nie będzie problem :) 
Dlaczego Ty: Jestem wręcz weteranem tej gry, który powrócił po killku letniej przerwie. Mam ochotę wspomagać serwer swoją aktywnością na nim oraz pilnowania porządku. Na serwerze jestem bardzo aktywny poznałem administracje panującą na serwerze. Moja pozycja w ranku oraz ilość godzin wbijanych codziennie potwierdza moją aktywność, brakuje mi tych godzin lecz jestem codziennie i gram od rana przez południe aż do wieczora ponieważ mam feriie ostatnie ponieważ jestem w klasie maturalnej. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5-6h 
Kontakt: Pw , fb 
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/call_me_Lukas/145.239.237.106:27060/

EDIT: Wbite 30h :) 

Edytowane przez call_me_Lukas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek: +

Doświadczenie: +

Znajomość AMXX: +

Staż: +

Steam/ns: +/-

Kontakt: +

GT: + 

Jestem za okresem próbnym, widuję Cię praktycznie codziennie na serwerze, jesteś aktywny, widać, że się starasz (chociażby z h), miło się z Tobą rozmawia, koleżeński i kulturalny.

 

Edytowane przez Tosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...