Skocz do zawartości
☢BobSON☢

[Redaktor] BobSON

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Imię: Dawid

Wiek: 14

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: 56942615

Staż na forum: 2 latka

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłem redaktorem na innej sieci

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.plAdmin x2

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 6-7

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: 2h dziennie min.

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):[/align]

 

[align=center]Krótki wywiadzik z szalonym @WD 40[/align]

 

[align=center]Smietankowy%20u%C5%9Bmiech%20%3B%29.jpg

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]@Bobson Witaj, masz ochotę na krótki wywiad?[/align]

 

[align=center]@WD 40 Witam również skoro już pytasz mogę odpowiedzieć na Twoich pytań kilka.[/align]

 

[align=center]@Bobson A więc na początek opowiedz mi coś o sobie.[/align]

 

[align=center]@WD 40 Nazywam się Sebastian mam 24 lata pochodzę ze Szczecina gdzie wiodę swoje spokojne jakże skromne życie.[/align]

 

[align=center]@Bobson Jak trafiłeś na naszą sieć?[/align]

 

[align=center]@WD 40 Hmm...żeby nie skłamać nie pamiętam dokładnie kiedy miało to miejsce lecz trafiłem tu przez przypadek a dokładniej poszukiwalem Dm jak dobrze pamiętam pierw grywałem na teraźniejszym (top maps) zmieniając na Ten gdzie jestem opiekunem...grając non steam wyłapałem ss oczywiście za skilla i przez to iż na czas nie wstawiłem ss nie grałem czas jakiś po czym spróbowałem wejść na serwer po jakże długiej nieobecności udało się ^^ i tak zostałem właśnie tu.[/align]

 

[align=center]@Bobson Czy jesteś zadowolony że tu trafiłeś?[/align]

 

[align=center]@WD 40 no baaaaaa w porządku jest ekipa jaka jest na dd2+dm jest nietuzinkowa:)patrząc pod względem DM bo to mnie interesowało nie mogłem lepiej trafić.[/align]

 

[align=center]@Bobson Jaki jest twój ulubiony mod w cs 1.6?[/align]

 

[align=center]@WD 40 szczerze mówiąc to nie wiem serio:P nie gram nic innego to mnie wystarcza ale dlaczego tak mam nie wiem sam więc nie pytaj nawet bo nie znam odpowiedzi.[/align]

 

[align=center]@Bobson Jaka jest twoja ulubiona broń ?[/align]

 

[align=center]@WD 40moj zestaw to m4 (uwielbiam) usp + deagl czasem urozmaicę sobie biorąc ak47,famasik,scout tez się znajdzie.[/align]

 

[align=center]@Bobson Skąd wziął się pomysł na taki właśnie nick?[/align]

 

[align=center]@WD 40 grając sobie na serwerach miałem okazje zauważyć przeróżne nicki...i jakiś nick gracza spowodował iż spodobał mnie się właśnie ten i tak został ^^[/align]

 

[align=center]@Bobson Co sądzisz o awansie Malu?[/align]

 

[align=center]@WD 40 cóż mogę powiedzieć skoro się tak stało najwidoczniej chłopak zasługiwał na to miejsce był odpowiednia osoba która może wnieść dużo dobrego...nie mogę zbyt wiele powiedzieć o tym bo nie wiem jak będzie wyglądała jego praca na danym stanowisku :) szczerze pisząc podanie na administratora interesowało mnie tylko i wyłącznie usuwanie drani którzy używają pomocnych gadżetów (czitery tzw.).[/align]

 

[align=center]@Bobson Masz dziewczynę?[/align]

 

[align=center]@WD 40 Owszem i to największy mój skarb tak jak mój syn:) widząc charaktery jakie można spotkać muszę powiedzieć ze takiej osobowości jaka ma moja kobieta to ze świecą szukać serio sam pewnie wiesz jak jest :)[/align]

 

[align=center]DSC_0000003.jpg[/align]

 

[align=center]@Bobson No właśnie nie wiem :/ gratuluję Co byś zmienił na naszej sieci?[/align]

 

[align=center]@WD 40to się dowiesz :) uuuu szczerze nie mam pojęcia trudne pytanie niech funkcjonuje jak do tej pory i by z czasem stawał się lepszym.[/align]

 

[align=center]@Bobson Nadchodzą święta. Choinka mam nadzieje ubrana? [/align]

 

[align=center]@WD 40 noooo baaa a jak sztuczna  niestety ze względu na synka :) ale to nie ma znaczenia ma już rok i 3 miesiące i jest go wszędzie pełno.[/align]

 

[align=center]DSC_0033.jpg[/align]

 

[align=center]@Bobson Rekrutacja na moderatora została otwarta, kto jest twoim faworytem?[/align]

 

[align=center]@WD 40 nie mam faworytów :) lecz słyszałem iż Twoja osoba chce złożyć stosowne podanko na moderatora (możesz być ty moim faworytem), iż do ludzi należy decyzja(którzy będą rozpatrywać podanie) kogo wybiorą na to stanowisko.[/align]

 

[align=center]@Bobson Z tym podaniem żartowałem xD zamierzasz składać podanie na moderatora?[/align]

 

[align=center]@WD 40 nie przewiduje takiej sytuacji.[/align]

 

[align=center]@Bobson Chcesz kogoś pozdrowić?[/align]

 

[align=center]@WD 40 Chciałbym pozdrowić wszystkich członków multi-heda w tym (Alexe) zarówno życząc wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia![/align]

 

[align=center]@Bobson Ja Ciebie też serdecznie pozdrawiam i życzę wesołych świąt, oraz udanego sylwestra![/align]

 

[align=center]@WD 40 Dziękuję Ci Bardzo.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chłopie, brakuje interpunkcji tu :) ale nie jest to decydujące moim zdaniem, chociaż na pewno łatwiej się czyta, jeśli ktoś potrafi zachować te zasady.

 

Poza tym chyba wiek Cie dyskwalifikuje. Nie trzeba czasem mieć 16 lat?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


BoobSON cóż nie postarałeś się. Ten wywiad nie należy do najlepszych. Pierwsze co rzuca się w oczy brak interpunkcji. W dodatku z pytaniami się nie postarałeś.

 

Jeżeli zależy Ci na tej posadzie popracuj trochę nad stylem. Liczę także na więcej kreatywności.  Jeżeli poprawisz się zapraszam za 2 tygodnie. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...