Skocz do zawartości
BobSON

[Redaktor] BobSON

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Imię: Dawid

Wiek: 14

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: 56942615

Staż na forum: 2 latka

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłem redaktorem na innej sieci

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.plAdmin x2

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 6-7

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: 2h dziennie min.

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):[/align]

 

[align=center]Krótki wywiadzik z szalonym @WD 40[/align]

 

[align=center]Smietankowy%20u%C5%9Bmiech%20%3B%29.jpg

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]@Bobson Witaj, masz ochotę na krótki wywiad?[/align]

 

[align=center]@WD 40 Witam również skoro już pytasz mogę odpowiedzieć na Twoich pytań kilka.[/align]

 

[align=center]@Bobson A więc na początek opowiedz mi coś o sobie.[/align]

 

[align=center]@WD 40 Nazywam się Sebastian mam 24 lata pochodzę ze Szczecina gdzie wiodę swoje spokojne jakże skromne życie.[/align]

 

[align=center]@Bobson Jak trafiłeś na naszą sieć?[/align]

 

[align=center]@WD 40 Hmm...żeby nie skłamać nie pamiętam dokładnie kiedy miało to miejsce lecz trafiłem tu przez przypadek a dokładniej poszukiwalem Dm jak dobrze pamiętam pierw grywałem na teraźniejszym (top maps) zmieniając na Ten gdzie jestem opiekunem...grając non steam wyłapałem ss oczywiście za skilla i przez to iż na czas nie wstawiłem ss nie grałem czas jakiś po czym spróbowałem wejść na serwer po jakże długiej nieobecności udało się ^^ i tak zostałem właśnie tu.[/align]

 

[align=center]@Bobson Czy jesteś zadowolony że tu trafiłeś?[/align]

 

[align=center]@WD 40 no baaaaaa w porządku jest ekipa jaka jest na dd2+dm jest nietuzinkowa:)patrząc pod względem DM bo to mnie interesowało nie mogłem lepiej trafić.[/align]

 

[align=center]@Bobson Jaki jest twój ulubiony mod w cs 1.6?[/align]

 

[align=center]@WD 40 szczerze mówiąc to nie wiem serio:P nie gram nic innego to mnie wystarcza ale dlaczego tak mam nie wiem sam więc nie pytaj nawet bo nie znam odpowiedzi.[/align]

 

[align=center]@Bobson Jaka jest twoja ulubiona broń ?[/align]

 

[align=center]@WD 40moj zestaw to m4 (uwielbiam) usp + deagl czasem urozmaicę sobie biorąc ak47,famasik,scout tez się znajdzie.[/align]

 

[align=center]@Bobson Skąd wziął się pomysł na taki właśnie nick?[/align]

 

[align=center]@WD 40 grając sobie na serwerach miałem okazje zauważyć przeróżne nicki...i jakiś nick gracza spowodował iż spodobał mnie się właśnie ten i tak został ^^[/align]

 

[align=center]@Bobson Co sądzisz o awansie Malu?[/align]

 

[align=center]@WD 40 cóż mogę powiedzieć skoro się tak stało najwidoczniej chłopak zasługiwał na to miejsce był odpowiednia osoba która może wnieść dużo dobrego...nie mogę zbyt wiele powiedzieć o tym bo nie wiem jak będzie wyglądała jego praca na danym stanowisku :) szczerze pisząc podanie na administratora interesowało mnie tylko i wyłącznie usuwanie drani którzy używają pomocnych gadżetów (czitery tzw.).[/align]

 

[align=center]@Bobson Masz dziewczynę?[/align]

 

[align=center]@WD 40 Owszem i to największy mój skarb tak jak mój syn:) widząc charaktery jakie można spotkać muszę powiedzieć ze takiej osobowości jaka ma moja kobieta to ze świecą szukać serio sam pewnie wiesz jak jest :)[/align]

 

[align=center]DSC_0000003.jpg[/align]

 

[align=center]@Bobson No właśnie nie wiem :/ gratuluję Co byś zmienił na naszej sieci?[/align]

 

[align=center]@WD 40to się dowiesz :) uuuu szczerze nie mam pojęcia trudne pytanie niech funkcjonuje jak do tej pory i by z czasem stawał się lepszym.[/align]

 

[align=center]@Bobson Nadchodzą święta. Choinka mam nadzieje ubrana? [/align]

 

[align=center]@WD 40 noooo baaa a jak sztuczna  niestety ze względu na synka :) ale to nie ma znaczenia ma już rok i 3 miesiące i jest go wszędzie pełno.[/align]

 

[align=center]DSC_0033.jpg[/align]

 

[align=center]@Bobson Rekrutacja na moderatora została otwarta, kto jest twoim faworytem?[/align]

 

[align=center]@WD 40 nie mam faworytów :) lecz słyszałem iż Twoja osoba chce złożyć stosowne podanko na moderatora (możesz być ty moim faworytem), iż do ludzi należy decyzja(którzy będą rozpatrywać podanie) kogo wybiorą na to stanowisko.[/align]

 

[align=center]@Bobson Z tym podaniem żartowałem xD zamierzasz składać podanie na moderatora?[/align]

 

[align=center]@WD 40 nie przewiduje takiej sytuacji.[/align]

 

[align=center]@Bobson Chcesz kogoś pozdrowić?[/align]

 

[align=center]@WD 40 Chciałbym pozdrowić wszystkich członków multi-heda w tym (Alexe) zarówno życząc wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia![/align]

 

[align=center]@Bobson Ja Ciebie też serdecznie pozdrawiam i życzę wesołych świąt, oraz udanego sylwestra![/align]

 

[align=center]@WD 40 Dziękuję Ci Bardzo.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


BoobSON cóż nie postarałeś się. Ten wywiad nie należy do najlepszych. Pierwsze co rzuca się w oczy brak interpunkcji. W dodatku z pytaniami się nie postarałeś.

 

Jeżeli zależy Ci na tej posadzie popracuj trochę nad stylem. Liczę także na więcej kreatywności.  Jeżeli poprawisz się zapraszam za 2 tygodnie. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...