Skocz do zawartości
Adis

[BEZ UB] Demko forum odwolanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Adis

Godzina, data zdarzenia: okolo 16:23

Mapa: nie pamietam

STEAM_ID / IP:

STEAM_2:0:1909377652

Uzasadnienie: Gram sobie jak zawsze oczywiscie bez oprogramowania czy wspomagaczy 2x dostalem ssy wczoraj  i dzis kolejny raz oczywiscie wstawilem  prosze o UB z demkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam. To, że dostałeś ssy i były czyste nie świadczy o tym, że nie miałeś wh są oprogramowania od tego aby ssy wyszły czyste. Na 1 demku widać jak na pewniaka szedłeś na resp TT zaglądałes moim zdaniem dla podpuchy aby nie wyszło że coś masz lecz wiedziałeś o tym, że typo wszedł do wentylacji. 2 demo nie spodobał mi się Twój strzał w strone Covera ewidentnie strzelałeś obok a jakimś cudem celownik Ci się dziwnie przekręcił i go trafiłeś. Więc postanowiłem niech ktoś w temacie się wypowie dla pewności. 

http://www103.zippyshare.com/v/6M48hx9Y/file.html
http://www103.zippyshare.com/v/NNRXw3tU/file.html
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chce tylko napisac ze to ze celownikiem mozna manewrowac roznie mozna strzelac gram kalasa 1/1 wiec na raz zabija a to ze roznie celownikiem manewruje to moja wina? Pozatym po co mi wh jak mam UAV i po co aim jak mam 1/1 Ja naprawde nic nie uzywam zadnego oprogramowania

 

Edit a to ze wchodze zawsze srodkiem to moja wina? Malo ludzi kampi czy siedzi gdzie badz? 

Edytowane przez Adis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...