Skocz do zawartości

Queel

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    21
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Ostatnia odpowiedź

  • Darowizny

    0.00 PLN 

Zawartość dodana przez Queel

  1. Twój nick podczas gry: ShYQGodzina, data zdarzenia: 10.03 11:10 Mapa: ccs_assaultSTEAM_ID / IP: twoj SteamID: 'STEAM_2:0:663879413'Uzasadnienie: Powod: 'Podpowiadanie' Dlugosc bana: '1 dzien Nie było żadnego podpowiadania??? Nie wiem nawet o co chodzi... Jedyne co pisałem to aby TT dawało info to wszystko.
  2. Twój nick podczas gry: | QNG | | Queel (Admin) Godzina, data zdarzenia: 20.07.2017 - 20:51:48 Mapa: de_dast2_remake STEAM_ID / IP: STEAM_0:4:231603957 Uzasadnienie: Bezpodstawny ban.
  3. - ''Slapowanie'' Robię to kiedy sytuacją tego wymaga. - ''Obrażanie/Mikro'' Nigdy nie obraziłem młodszego gracza jeśli słyszę że ktoś używa mikrofonu a nie ma 16 lat lub mutacji mówię mu żeby przestał jeśli gracz nie przestaje to jestem zmuszony dać mu Bana. - ''Przeszkadzanie" Nie przypominam sobie żebym Ci przeszkadzał szczególnię zasłanianie/fleshe. -"Wyzywanie" Proszę o SS'y. -"Dawanie infa na say: @@" Przyznaję się raz mi się to zdarzyło przez pomyłkę. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...