Skocz do zawartości

  Mlodytokar

   Świeżak

  O Mlodytokar

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Mlodytokar

    odrzucone

   Wiek+ Znajomość SM nawet git + Godzinki na serwerze + Miły spokojny opanowany i da rade rozsądnie rozstrzygnąć spory na serwisie. Jestem jak najbardziej na tak!
  2. Mlodytokar

    pozytywne

   Witam. Cała akcja z nałożeniem Perm Bana rozpoczęła się od tego że zostałem poinformowany przez jednego z graczy że, na serwerze jest strasznie toksyczny grasz i ktoś cheatuje. Kończąc mojego mma poszedłem sprawdzić co się dzieje. No i oczywiście zacząłem od wpisania sm_stealth i poszedłem sprawdzić tego gracza jakim jest chnroye . Sprawdzając go byłem jedynym adminem na serwerze dlatego nie mogłem się z nikim upewnić czy coś ma. Sprawdzając go gracze którzy obecnie grali na serwerze się strzasznie denerwowali jak kolega ich z łatwością zabijał a wyglądało to tak jakby wiedział jaki będzie każdy ruch przeciwnika więc byłem skłonny nałożyć mu Perm Bana. Chwilę później wbił na serwis jego kolega i powiedział że jego kolega dostał perma za nic. Skontaktowałem się z poszkodowanym przez steam i sprawdzając jeszcze raz demko to rzeczywiście mogło tylko tak wyglądać. Dlatego podjąłem również próbę odbanowania przez steamid ale niestety nie udało mi się nic wskurać w tej sprawie i jestem w stanie się przyznać o błędu. Tu jest jeszcze demko z tej areny : auto0-20190825-223933-1072538697-am_dust2_cat_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__1s1k.pl.dem
  3. +/- wiek + Codziennie gramy razem na serwerze również w godzinach nocnych Jestem za okresem próbnym.
  4. Imię: Marcel Nick: tokar.exe Wiek: 17 rocznikowo Doświadczenie na Stanowisku Admin: Byłem na serwerach w Counter Strike 1.6 Znajomość SM/10: 9/10 SteamID: STEAM_1:0:459634719 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/T0KARCHILLWAGON1/ Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.16.111:27016/top_players/?query=tokar.exe Od kiedy grasz na serwerze: Między Październikiem a listopadem ubiegłego roku. Ile dziennie grasz na serwerze: Od 3 do 8 godzin. Dlaczego chcesz zostać adminem: Chciałbym zostać administratorem tego serwera dlatego że, Chce pozbyć się cheaterów oraz wulgaryzmów na serwerze a także wspomóc rozwijaniu się serwera. (W GT pokazuje mi 13 rozegranych godzin a na serwerze w TOPTIME pokazuje 30 godzin coś się zepsuło)
  ×