Skocz do zawartości
HoT H3arT

 zaakceptowane [UBT] HoT H3arT ( Spróbować można )

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: HoT H3arT
Wiek: 16
Link do BanID: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:23977222
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: od 2-3 h.
Dwumiesięczny staż na forum (Tak/Nie): Niestety nie, ale długo przesiaduję i próbuję się wypowiadać, abym był widoczny.
Coś o sobie: Nazywam się Dawid, za mną już 16 mroźnych zim i słonecznych lat. Mieszkam w niewielkim mieście zwanym Dzierżoniów na województwie Dolnośląskim. Interesuję się sportami walki oraz informatyką. W przyszłości będę uczęszczał na kierunek informatyczny. Jestem miłą i ogarniętą osobą. Lubię pomagać innym oraz wspierać ich w trudnych chwilach ( nie o cs, a ogólnie o życie ).
Doświadczenie: Byłem w UBT rok na pewnej sieci ( było to dawno ), doświadczenia zostało mi nawet dużo, więc potrafię co nie co ogarnąć. SS'y do dla mnie bajka, potrafię je sprawdzać bez błędnie, co do demek uczę się systematycznie, zawsze sobie ściągam jakieś inne demka z forum i je oglądam. Szybko się uczę.
Dlaczego Ty: Moim zdaniem zasługuję na tą funkcję, pełnie aktualnie rangę admina CS GO MOD #1 i idzie mi nawet dobrze. Dużo osób mnie zna i zaczynam się z nimi zaprzyjaźniać jakoś. Nie sprawiam kłopotów, nie wchodzę w kłótnie, nie jestem osobą arogancką i nie uczciwą, potrafię zrozumieć błędy innych, ale próbuje też pokazać im gdzie je popełnili i jak je naprawić. Jestem sprawiedliwy, więc dla mnie takie słowa, że gracz jest stałym graczem, albo był kiedyś adminem, albo jest moim najlepszym kolegą, nie ma dla mnie znaczenia, przy banowaniu za podejrzane cheaty. Co do demek rozpisywać się uczę systematycznie, poprosiłem pewną osobę o porady i jest lepiej. Umię rozróżnić cheaty od czystoszka, lecz czasami jest tak, że cheat jest trudny do wykrycia lub tak podejrzanie gra, że niestety demko wychodzi na czyste, ale każdemu to się przytrafia. Macie kilka osób w grupie, ale kto powiedział że kolejna by się nie przydała. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...