Skocz do zawartości
Gość

SKARGA VOLAR COD MOD 400 PAN I WŁADCA

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): Między godziną 18:52 a 19:17 14.12.2015

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Szanowny Pan i Władca

 

 

xVol4r

Dowody: Demko z HLTV http://www26.zippyshare.com/v/NM1WoVTi/file.htmlmapa assault_upc

 

Świadkowie: Nie wiem czy potrzebni, wszyscy gracze którzy byli obecni na serwerze

 

Uzasadnienie: 

 

 

Owy admin VOLAR na potrzeby swojej rozgrywki dał mi kicka z powodu "celów mapy" nie było by w tym nic dziwnego gdybym rzeczywiście ich nie próbował wykonywać, trafił mi się perk Tajemnica Śmierci 1/1, wcześniej na farta udało mi się VOLARA zjechać z 3 czy 4 razy pod rząd, musiało go to zdenerwować, mając perk i będąc w CT zginąłem a na mapie został jeden TT, czyli byłem 1vs1 ide na dach wbijam się w szyb, wchodzę tam gdzie hosty mają stać, nie ma ich, że byliśmy 1vs1 nasłuchuje przeciwnika czy go gdzieś nie ma, na kucaka ide po schodkach w dół, widzę hosty próbuje do nich podejść, w między czasie mój wróg odpalił Predatora, a tu wyskoczył mi kick "cele"

 

 

 

 

 

DEMKO PROSZE OGLĄDAĆ OD 12 MINUTY GRY, można nawet minute wcześniej, nie trwa to długo więc nie ma co rozpisywać 

 

 

 

Nie kłócił bym się o zwykłego kicka ale ten gość się na mnie uwziął, nie tylko na mnie bo widze że inni też go mają dość, zresztą pewnie nie raz wyżsi rangą dostawali skargi na niego na privie,  Volar jesteś chyba chory psychicznie, albo masz jakiesśzaburzenia 

 

 

Zróbcie coś z tym ignorantem bo admina ma chyba tylko do własnych celów, jak nie idzie po jego myśli tylko kombinuje jak tu kogoś wyrzucić/zbanować, przykład http://multi-head.pl/index.php?/topic/77697-skarga-volar/#entry406712tylko się czai jak wyrzucać innych którzy uprzykrzają mu gre, tą jedną mine chyba tydzień szukałeś u mnie ?! Jeszcze wcześniej zrobił mi ssy na ratsie tylko dlatego że dobrze mi szło w pierwszych 2-3 minutach mapy i miałem staty 10 lub 9 do 0, ogólnie rzecz biorąc jesteś chamem i prostakiem, swoim zachowaniem jesteś żałosny nie wiem kto Ci dał admina patrząc na Twojego podanie i wypowiedzi innych graczy http://multi-head.pl/index.php?/topic/75347-podanie-xvol4r/page-1, mścisz się na innych tylko z jakiego powodu ? miałeś trudne dzieciństwo że teraz ta władza jaką jest admin tak uderzyła Ci do głowy i próbujesz pokazać kto tu jest panem i władcą ? Ledwo ktoś napiszę słowo "Ku*wa" na czacie, bo np szybko zginął po rozpoczęciu rundy i ze złości mu się wymsknie, a tu ban na 30 minut bo kulura i jak to on sam tłumaczy RYGOR, rygor kretynie to jest w wojsku a nie na serwerze gdzie 1/3 to dzieciaki, Żaden inny admin nie zachowuje się tak jak ty,  Powinni cię zdegradować jak najszybciej bo na serwerze robisz tylko burdel ! I polecam Ci MAŚĆ NA BÓL DUPY

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aż żal mi czytać Twoje wypociny, zachowaj kulturę, proszę. To w sumie nic w porównaniu do tego, co pisałeś na steamie i epitetów, które użyłeś w stosunku do mnie.

 

CT na assaultcie ma wykonywać cele nie biegać za fragami, tyle ode mnie.

 

 

Nie uwziąłem się na Ciebie, żeby było jasne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oglądałem demko i cele były wykonywane, kolega biegł po hosty od początku rundy i co zrespienie się. Nie wiem czy są jakieś spiny na serwerze ale do niczego to nie doprowadzi dobrego. Skarga słuszna, kick nie. Dopiszę co trzeba w odpowiednim dziale. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...