Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

Odwołanie do bana


elo123

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: R P K
Godzina, data zdarzenia: 03-06-19 18:29
Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:458216116
Uzasadnienie: Bezpodstawny ban ;) Gram na serwerze z dobry miesiac i jakis pan Joker ktory wbil moze LE oraz globala serwerowego mysli ze jest pro playerem i oczywiscie banuje za nic :) "Powód-czitowanie" Czekam na solidny dowód płaczku ;* i oczywiście UnBana

Jakby coś to właścicielowi albo HeadAdminowi mogę wysłać meina ;)

009e212758_nie_placz.jpg

Edytowane przez elo123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest bezpodstawny ban @elo123 Patrzyłem na ciebie przez dobre 10 min i słyszałem na ciebie skargi od graczy którzy znajdowali się na serwerze. Gdy cię sprawdzałem latałeś na auto bunnyhopie i miałeś wallhacka z którym nawet się nie kryłeś i jak zabijałeś innych to jeszcze pisałeś "ojojoj". Więc jak zabiłeś 2 graczy na wh to stwierdziłem że nie ma miejsca taki gracz który ma nawet na serwerze wbitego kałacha 1.

I jak ktoś jest lepszy ode mnie to ja nie wyzywam ani nie mówię że jest. Cziterem tylko się z tym godzę. To będzie ode mnie tyle jeszcze dam demko http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190306-1816-de_mirage.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JJoker w którym momencie dema niby stwierdzasz że coś mialem? To twoje demko nic nie ukazuje ;) czekam na unbana z twojej strony i przestancie juz plakac co niektorzy na tym serwerze :D bo to juz sie smieszne robi

Edytowane przez elo123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kyou Przepraszam już to robię. Wszedłem na specta ponieważ dwaj gracze chcą abym sprawdził gracza o nicku "R P K" więc to zrobiłem i oglądałem go przez 10 minut jak to już powiedziałem. Gdy dałem bana @elo123 to wcześniej była akcja co zabił 3 wrogów, biegł pałacami przez bunnyhopa po czym zabił 2 graczy i jeden gracz z ct (R P K grał po stronie TT) szedł na shifcie do jungli a @elo123 był już wcelowany w niego 

a nie dostał żadnego infa. Do tej całej sprawy mam 1 świadka a nawet byłego admina o nicku "Stingy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... sprawdzilem boxy CT to chyba logiczne ze typ pojdzie Jungle albo zeskoczy na mida i przyjdzie od conetora :D no ale moze tobie to cięzko zrozumieć, i nie mów mi o świadkach bo takich swiadkow twoich kolezkow co beda trzymac zawsze twoja strone nie uznaje

Edytowane przez elo123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JJoker to nadal nie jest rozpiska dema... 

Mają być czasy podane z dema a nie godzina kiedy się to działo... 

np.:

09.32 +B wcelowany 

10:03 +/-B dziwne wychylenie

 

 

A po drugie. Jedna akcja nie znaczy, że gracz używa wspomagaczy. Muszą być minimum 3 akcje spalone.

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JJoker 23h tylko zostały do rozpisania demka żebyś się wyrobił tylko:lolek:

Niżej podobna sytuacja ;) dodam tylko ze to wlasnie ta dwojka (Prezes+Joker) placza i sie ugaduja zeby mnie wylamac z tego serwera

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez elo123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kyou Z rozpatrzenia demka 

+ban - dziwny bhop w pałacach- minuta 12

Minuta: 12:39 - dziwne patrzenie na jungle (nie słyszał przeciwnika + nie dostał infa) + ban

Gdy zaczął skakać w pałacach było widać że leci na abh a za to jest ban + patrzenie na jungle gdy przeciwnik akurat wychodził

 

Edytowane przez JJoker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie mógł jakby zeskoczył konekta to bym słyszał skok z okna na mida, jedynie gdzie jeszcze mógł byc ustawiony to w kuchni wychylony na okno wtedy tez bym sie tam wcelowal

Edytowane przez elo123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12:00 +/-B

12:38 -B Jeśli nie wychodził od ct, to albo zrobi plecy od okna albo się skampi na ct. Normalne zagranie. 

Za mało na bana. + tylko 2 akcje. Gracz ma UB. A @JJoker by zbanować gracza musisz mieć minimum 3 akcje spalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...