Skocz do zawartości
THC EryQ

 zamknięty Skarga na admina 400 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2019-03-26
Nick gracza: Elo elo 350 (ULTR4 K1LL)
Dowody:  Zostales wykopany przez admina
[ReasonKicker] Powod: "AFK"
http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1903261946-de_inferno.dem.zip Jest to 24:20 od tego momentu mozna zacząć oglądanie
Swiadkowie: Myślę że cały serwer 
Uzasadnienie: Admin nadużywa praw wyrzucając mnie za AFK podczas gdy normalnie grałem , uległ naleganiu innego gracza na u@ co wydaje mi się że można łatwo sprawdzić jednak że mogę się mylić, ponadto gracz cały czas mnie szkaluje na voice gdy tylko wchodzi na serwer rzuca wyzwiska w moją strone czego admin robić nie powinien bo wydaje mi się że admin ma być wzorem dla graczy, nie powiem swoje za uszami też mam lecz gdy ktoś zaczyna rzucać w moją strone jakieś obelgi cicho nie pozostaję i zaczyna się gównoburza.


 

 

de_inferno0008 (2).bmp

de_inferno0009.bmp

de_inferno0008.bmp

Edytowane przez THC EryQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobre to może czas na wyjaśnienia: Wywaliłem Cię nie chcąco :) Chciałem wywalić gracza, który siedział na spect od paru minut. Pech sprawił, że jego numer był pod Twoim. Kliknąłem Twój nick, bo zły klawisz wcisnąłem. A co do tego u@ to mnie rozyebałeś w tym momencie XDDD. Co do szkalowania to też się wypowiem. Kto rzuca ku****i w moją stronę? Kto mnie wyzywa? Kto spami na chacie JE? Wiadomo chyba co to znaczy, jebać elo elo :)

to JE to nie pierwszyzna :)20190326151152_1.jpg

Edytowane przez ULTR4 K1LL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=3075 

http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=3076

pan Eryq z panem nie dostają 2h za obrazę. Dobrze wiadomo co to znaczy. Takie coś było  tępione na innym serwerze, na tym także będzie 

Z tego co widziałem an demku to kicka dostałeś, no  admin twierdzi że przypadek, a nie było żadnych tekstów tuż przed nadaniem kicka. @THC EryQ jeśli uważasz że admin cię "szkaluje" to rób ssy. i wyślij je tutaj. Z nimi będziemy coś dalej wywnioskować. Na twoich ss'ach niezbyt widać by admin kierował prowokacje w twoją stronę, choć za samą prowokację @ULTR4 K1LL upomnienie, następnym razem ostrzeżenie. NIE PROWOKUJEMY GRACZY. Chyba powinieneś o tym wiedzieć, co nie? 

 

@Nie!?! Tak takie coś jest zabawne, dla osób które to piszą, dla innych może być to obraźliwe i powoduje złą atmosferę na serwerze. 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...