Skocz do zawartości
    Zaloguj się, aby obserwować  
    basket2177

Skarga na Admina WarninG1

Napisano (edytowany)

Data/czas zdarzenia: 17:40    20.04.2019
    Nick Admina/Gracza: WarninG1
    Dowód(Ss'y/Demko): 
    Uzasadnienie: Admin Zbanował mnie za utrydnianie gry. Była to runda na scouty raz go strzeliłem gdy on juz podbiegł do połowy mapy czyli mnie rushował to ja wyjołem kose i go zabiłem

W rundach pistoletowaych również rushował z tec 9 . Oraz chwilę przed zbanowaniem mnie zwyzywał innego gracza cytuję " Jebać cie (nick tego racza)"

5. Każdy admin powinien dawać wzór, jak należy się zachowywać na serwerze (Choć błędy się zdarzają).
    Świadkowie: Gracze serwera

Mój nick Janusz

Edytowano przez basket2177

Napisano (edytowany)
    43 minuty temu, basket2177 napisał:

Data/czas zdarzenia: 17:40    20.04.2019
    Nick Admina/Gracza: WarninG1
    Dowód(Ss'y/Demko): 
    Uzasadnienie: Admin Zbanował mnie za utrydnianie gry. Była to runda na scouty raz go strzeliłem gdy on juz podbiegł do połowy mapy czyli mnie rushował to ja wyjołem kose i go zabiłem

W rundach pistoletowaych również rushował z tec 9 . Oraz chwilę przed zbanowaniem mnie zwyzywał innego gracza cytuję " Jebać cie (nick tego racza)"

5. Każdy admin powinien dawać wzór, jak należy się zachowywać na serwerze (Choć błędy się zdarzają).
    Świadkowie: Gracze serwera

Mój nick Janusz

Przepraszam to był mój błąd, ponieważ chciałem zbanować gracza kampiącego na skrzynkach po stronie TT, ale ban już minął możesz ponownie grać na serwerze!

Przepraszam :( 

EDIT:Z tym wyzywaniem to było na żarty do mojego kolegi XD który rashował przez 3 rudny po rząd. Ale niestety nie dałem przykładu, więc możecie Mnie zdegradować...

Edytowano przez WaRninG1

Skarga słuszna. Na konto admina leci ostrzeżenie. 

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
    Zaloguj się, aby obserwować