Skocz do zawartości

  WaRninG1

  Admin CS:GO ARENA 1VS1

  2 obserwujących

  O WaRninG1

  • Ranga
   Początkujący

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. WaRninG1

   Neutral +wiek -sm +GT +Doświadczenie
  2. WaRninG1

    odrzucone

   Nie wiem, czy tu jest się coś zastanawiać: GT-perfekcyjne! sm-też(był adminem) Wiek+ Doświadczenie+ Aktywność+ Nic dodać nic ująć GT mówi samo za siebie perfekcyjne podanie! Pozdrawiam! WaRninG !?
  3. WaRninG1

    zamknięty

   Przepraszam to był mój błąd, ponieważ chciałem zbanować gracza kampiącego na skrzynkach po stronie TT, ale ban już minął możesz ponownie grać na serwerze! Przepraszam EDIT:Z tym wyzywaniem to było na żarty do mojego kolegi XD który rashował przez 3 rudny po rząd. Ale niestety nie dałem przykładu, więc możecie Mnie zdegradować...
  4. +Wiek, +Doświadczenie, +/-Aktywność, -GT, To nie jest 2h, ale rozumiem, że masz też 2 serwer only mirage, na którym również masz admina Niestety w tym podaniu będę neutralny z powodu GT, w którym masz tylko przegrane 266 minuty... Powodzenia! WaRninG !?
  5. Imię:Mateusz Nick:WaRninG !? Wiek:16 Doświadczenie na Stanowisku Admin:Duże, ponieważ, mam admina na serwerze 1vs1 Znajomość SM/10:8 SteamID:STEAM_0:0:457966692 Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/id/ggdhdh/ Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera:https://www.gametracker.com/player/WaRninG !%3F/145.239.236.193:27230/, wiem że bardzo słabe, lecz teraz mam więcej czasu na granie, ponieważ wcześniej były egzaminy... Od kiedy grasz na serwerze:Od 10 marca Ile dziennie grasz na serwerze:Wcześniej tylko marne 30 minut itp. Od teraz staram się po 2h, gdyż mam admina też na arenie... Dlaczego chcesz zostać adminem:Ponieważ jest dużo haksów na serwerze bądz osób, którzy nie przestrzegają regulaminu! Pozdrawiam! WaRninG !?
  6. WaRninG1

    odrzucone

   +sm, +Wiek, +Doświadczenie, -GT, -aktywność, Cóż, ja jestem codziennie prawie po 3h na serwerze, i nie widzę jakiegoś haksa dopiero dziś 3 osoby do mnie napisały, więc szybko wszedłem i zbanował. Moim zdaniem jest już za dużo adminów na serwerze, ale połowa nie wbija, więc Neutral, ale bardziej Nie Pozdrawiam! WaRninG !?
  7. +Wiek, +sm, -/+GT, +kulturalny, +Doświadczenie, ponieważ jest adminem na Only Mirage. Wiesz co mamy tylko 2 aktywnych adminów z jeśli się nie mylę 5, Ja oraz @TikiMaczeq,więc możemy dać Ci szansę na TAK! Pozdrawiam! WaRninG !?
  8. WaRninG1

    zamknięty

   Teraz w ogóle serwer jest niedostępny, czyli albo się całkiem zepsuł, bądz @Arcanos go naprawia... EDIT: Temat można zamknąć, już serwer działa poprawnie.
  9. Cóż po tym resecie, gdy wyjdziesz z serwera wszystko się nie zapisuję oprócz skinów. Moją propozycją jest to, abyście przywrócili ten serwer takim jakim był... Jakiś gracz zabił 3 razy kogoś i dostał od razu g3 nie wiem w czym jest kłopot, ale ten stary serwer taki jaki był przed resetem był lepszy!
  10. WaRninG1

    odrzucone

   Nick:WaRninG !? Wiek:16 Link do BanID:https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:457966692 CS 1.6/CS:GO:CS:GO:CS:GO Ile czasu dziennie spędzasz na forum:2h Dwumiesięczny staż na forum (Tak/Nie):TAK od 5 lutego. Coś o sobie:Witam jestem Mateusz zamieszkuję województwo Mazowieckie interesuje się grami, sportami walki oraz muzyką. Aktualnie mam 16 lat i mieszkam w małej miejscowości Baczki. Jestem miłą i inteligętną osobą. Lubie oglądać czyjeś demka np. jakiegoś gracza i oceniać, czy ma jakieś haksy, czy też nie. Doświadczenie:Miałem kiedyś doczynienia z UBT, ale mało, teraz jestem adminem na serwerze Arena 1vs1 i bardzo dobrze się sprawuję nie ma na mnie żadnych skarg... Dlaczego Ty:Moim zdaniem jestem dobrym kandydatem na tę funkcję, pełnie rangę admina Arena 1vs1 od ponad 1 miesiąca i idzie Mi naprawdę bardzo dobrze. Dużo osób mnie lubi jak i zna zawsze, gdy ktoś ma jakiś problem zgłasza się do mnie, a Ja mu staram się pomóc, ze wszystkich moich sił. Nie sprawiam kłopotów, nie wchodzę w kłótnie itp. Jestem człowiekiem uczciwy nigdy nikomu nic nie zrobiłem jak i nie zawiniłem. Umiem rozróżnić cheatera od czystego gracza. Gdy jest jakaś trudna sytułacja zgłaszam się do drugiego admina, żeby Mi pomógł ocenić. W UBT jest już kilka osób, ale chyba rekrutacja jest otwarta, więc czemu by nie spróbować? Myślę, że następna para rąk do pomocy zawsze się przyda. Pozdrawiam! WaRninG !?
  11. Witam! Otóż sprawa wygląda tak, gdy jestem w wyszukiwarce serwerów i chcę wejść na arena 1vs1 to pisze Mi 24/24 osoby, a potem zaglądam na informacje o serwerze i na serwerze jest tylko 5-ęciu graczy... Tak jest zawsze chyba, że jedna z tych 5 osób wyjdzie to wtedy jest 23/24, ale gdy w konsoli wpiszę connect (IP) to mogę normalnie dołączyć... Nie wiem, czym jest spowodowany ten problem, ale należy go zlikwidować... Nie wiem co się stało, ale mam nadzieję, że naprawisz to @Arcanos. EDIT: Już można zamknąć temat serwer działa poprawnie. Pozdrawiam! WaRninG !?
  12. @Arcanos mnie wywala na każdej zmianie mapy załadowuje się mapa i następnie wywala z cs:go Ale, gdy wiem, że zaraz zmiana mapy i to szybko wychodzę z serwera i znowu wchodzę na serwer! Działa za każdym razem!
  13. WaRninG1

    zamknięty

   Ale, to wiadomo, że było po serwerze gdyż dostałeś bana i od razu mnie obrażałeś, zwykłe przeproszenie nic tu nie da, musisz ponieść konsekwencje...
  14. Data/czas zdarzenia:22:00 około 10.04.2019 Nick Admina/Gracza:MoriS Dowód(Ss'y/Demko): https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/970997877723143972/1C0E8FC4CF6BC804A57A887AFB75E062DC84FE91/ https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/970997877723145200/8732782BC1284D24D5193428140E155104362CC2/ [22:01] MoriS: pojebancu ale to twoje zajecie w slady matki poszedles zjebei je***y -ruchalem ci matke WaRninG -ale ona nei zyje -wiem byla zimna [22:02] WaRninG !?: Za te słowa dostaniesz na 2h [22:02] MoriS: ??? jakie slowa o ch*j ci chodzi dales mi bana za nic [22:03] WaRninG !?: Za nic k***a.... [22:03] MoriS: slowa kultury troche co . . . . MoriS zaprasza cię do gry Counter-Strike: Global Offensive -Ruchałem Ci matkę WaRninG -Ale ona nie żyje -Wiem była zimna /\ | Zrób Mi ss z tego Edit:To są słowa Morisa tylko przekopiowałem do Tiki, żeby Mi ss z tego zrobił.... Uzasadnienie:Cóż grał MoriS i zaczął wyzywać mnie słowami, że lubię ciągnąć pałę następnie dałem mu bana na 30 min za obrazę a on zaczął spamować Mi na steam o takimi słowami Świadkowie:@TikiMaczeQ. Mam nadzieję, że za życzenie śmierci mojej mamie ten gracz zostanie surowo ukarany! @Arcanos nie wiem, czy za takie coś powinien być permanentny ban.... @Mori$wypowiesz się?
  15. No tu już lepsze podanie od Rank LE Smurf oraz Janusza! Nareszcie prawidłowe GT, Wiek, Wzywanie mnie do banowania(zawsze się nie myli) Więc można dać szanse GT też w porządku ode mnie masz TAK! Pozdrawiam! WaRninG !?
  ×