Skocz do zawartości

  WaRninG1

  Admin CS:GO ARENA 1VS1

  O WaRninG1

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. WaRninG1

    odrzucone

   Coż grasz dość mało, ale posiadasz doświadczenie, wiek też jest dobry, więc gdyby nie fakt, że jest nas dużo dosyć byłbym na TAK Na razie Neutral... Gorąco Pozdrawiam! WaRninG !?
  2. WaRninG1

    odrzucone

   Cóż, bardzo ogarnięty gracz, codziennie widzę go na arence 1v1, więc można dać szansę Pomimo wieku jestem na TAK Gorąco Pozdrawiam! WaRninG !?
  3. Imię:Mateusz Nick:WaRninG !? Wiek:16 Doświadczenie na Stanowisku Admin:MIałem już admina w cs 1.6, oraz w go Znajomość SM/10:Coż miałem admina dawno temu, więc myślę, że nie zapomniałem, więc mocne 7 SteamID:STEAM_0:0:457966692 Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/id/ggdhdh/ Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera:https://www.gametracker.com/player/WaRninG !%3F/145.239.16.111:27016/ Od kiedy grasz na serwerze:Gram od 9 dni Ile dziennie grasz na serwerze:3-4 godziny, czasami nawet 5 w weekendy Dlaczego chcesz zostać adminem:Chcę pomóc adminom w wykonywaniu obowiązków, bo widzę, że co chwila na serwerze jest hacker, więc chciałbym pomóc lub ktoś kto nie przestrzega zasad
  4. WaRninG1

    zamknięty

   @OrdeQ wypowiedz się
  5. WaRninG1

    zamknięty

   @OrdeQ, @VesseMiR, @LisekChytrusek, @HighCunt Nie wiem jak Waszym zdaniem, ale moim zdaniem ten reset bardzo by się przydał, żeby dowiedzieć się kto ma najlepszą rangę Teraz na serwerze jest Lem, który w ogóle prawie nie gra, więc reset jest potrzebny Pozdrawiam
  6. WaRninG1

   +1
  7. Cóż chciałbym, żeby wszystkie rangi zostały zresetowane, żeby każdy miał równe szanse, bo teraz na serwerze są gracze z rangą lem i w ogóle nie grają, prosiłbym, więc, żeby one zostały zresetowane! Jak ktoś gra na tym serwerze dawno to wiadomo, że ma wyższą rangę, ale taki reset napewno by się przydał zwłaszcza nowym graczom co dopiero weszli na ten serwer po raz pierwszy w swoim życiu! Gorąco Pozdrawiam! WaRninG !?
  8. Okej rozumiem, ale nie wypowiadaj się w swoim podaniu, to lepiej wróży EDIT. @OrdeQ, może napisz, czemu jesteś na Tak? Na przykład: +GT +sm/admin? lub napisz jedno sensowne zdanie np. Cóż widzę, że jesteś aktywny, byłeś już adminem w cs 1.6, więc będę na Tak .:Pozdrawiam:.
  9. Cóż, jeżeli to ma być to twoje około 3 godziny to idz się poucz matematyki Ale będę na tak +/-GT +Wiek +/-sm/admin Powodzonka
  10. WaRninG1

   +1
  11. Imię:Mateusz Nick:WaRninG !? Wiek:16 Doświadczenie na Stanowisku Admin:Miałem admina wiele razy na arenkach Znajomość SM/10:Myślę, że wszystkiego nie zapomniałem, więc mocne 7/10 SteamID:STEAM_0:0:457966692 Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/id/ggdhdh/ Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera:https://www.gametracker.com/player/WaRninG !%3F/145.239.16.111:27016/ Od kiedy grasz na serwerze:Gram 3 dni, ale mam już ponad 600 minut, więc jestem bardzo aktywny Ile dziennie grasz na serwerze:Czasami 300 minut, a napewno po 200 minut Dlaczego chcesz zostać adminem:Gram codziennie regularnie po 3-4 godziny ,więc jestem bardzo aktywny.Gram dopiero na tym serwerze 3 dni i już mam przegrane ponad 600 minut .Staram się podpowiadać nowych graczom w miarę moich możliwości ,którzy po raz pierwszy mają z tym serwerem do czynienia.Jestem osobą miłą oraz kulturalną nie chcę wdawać się w kłótnie ,zawsze staje po stronie tego co mówi prawdę.W kontaktach z ludźmi staram się, być spokojnym i zrównoważonym. Próbuje izolować się od ludzi toksycznych, mogących mieć zły wpływ na moją osobę, natomiast z ludźmi uprzejmymi i przyjaznymi staram się spędzać jak najwięcej czasu i być w takim samym stosunku do nich.I pewnie połowa osób pomyśli ,że chcę Mieć Administratora ,żeby się nie przejmować '''Celami map'''',czy innych zasad serwera.Nie.Ja chcę Mieć Administratora ,ponieważ teraz jest więcej osób ,którzy czitują ,bądz nie przestrzegają zasad gry.Chciałbym też ,by każdy Administrator tego że serwera zajrzał chociaż raz na serwer w ciągu dnia.Chcę też ogarnąć serwer ,bo tak jak mówię jest dużo osób ,którzy tych zasad nie przestrzegają. O mnie:Witam.Mam na Imię Mateusz mam 16 lat i mieszkam w małej wsi ,która znajduję się w Województwie Mazowieckim,czyli Baczki.Aktualnie uczęszczam do 1 klasy szkoły zawodowej. Moje zainteresowania to:Sport,Muzyka oraz gry,te zainteresowania staram się poszerzać w miarę moich możliwości. Chyba wystarczy. Gorąco pozdrawiam! WaRninG !?
  12. Cóż byku poza wiekiem nie mam się do czego przyczepić. Wszystko jest git, ale jak na twój wiek jesteś ogarniętą osobą A i popraw aktywność, ponieważ po 60 minut dziennie to za mało moim zdaniem Na TAK
  13. WaRninG1

    zamknięty

   To akurat wiem, dlatego tą propozycję poparłem. Powodzenia
  14. WaRninG1

    zamknięty

   Cóż do broni scout oraz nova jestem na tak, ale do broni deagle, cz75, Revolver można se ustawić jako pistolet, więc zmieniłbym tylko do scouta oraz novy Na TAK!
  ×