Skocz do zawartości
M4G3

 odrzucone Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: EL_MENDA
Godzina, data zdarzenia: 17:08 20.04.2019
Mapa: de_alexandra
STEAM_ID / IP: VALVE_2 : 1 : 727896371  / IP 176.98.121.252
Uzasadnienie:Oglądałem swoje demko, że niby mam tam wh najwyraźniej dla niektórych używanie UAV na cod modach i widzenie wrogów na radarze inni postrzegają to jako wh po prostu brak słów, plus dobra gra współgrają z tym że dobrze mi idzie ale zawsze jakaś zawistna osoba musi mieszać i narzekać że coś ktoś ma bo pada i nic nie może ugrać, teraz to jak już dobrze się gra to dana osoba musi być odpalona.. Na moim demku ewidentnie wszystko jest okey 5 UAV podczas jednej mapy. Pisze to odwołanie, ponieważ nie dam sobie wmawiać kłamstw na mój temat, mówię prawdę i tylko prawdę, i tej osobie która mnie zbanowała będzie głupio i będę czekał na słowo przepraszam za problemy. Ja wszystko potrafię zrozumieć że taka rola admina. Dodatkowo jestem nie winny i mam robić 100 reklam za nic? czy to jest w porządku szukanie kozłów ofiarnych i robienie za czarnucha za nic, minie więcej czasu mojej obecności w tej sieci można jakoś pomoc czemu nie POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1904180051-cs_alpin.dem.zip demo z zgłoszenia.

15:47 CUAV rzucone przez enemy team( od tamtej pory nie było użyte żadne UAV)

15:54- ? +/-B

16:14 +B

16:58 +B idealne  wychylenie ze scoutem

17:05 +B

17:24 +B nadal brak uav. 

Tyle wystarczy. Jak już ci pisałem n razy na pw, nie dostaniesz UB. Zapraszam do zrobienia 100 reklam dla sieci, bądź wykupienia UB za zgodą wyższej administracji  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...