Skocz do zawartości
Tasior...

Odciążenie adminów na serwerze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

 

Pierwsza moja propozycją będzie blokada, na używanie poszczególnych perków i mocy klas (np. rakiety,miny, he, fb) zalicza się również część ks przed 2:07, nie zawsze można szybko wyłapać kto zawinił.

 

Druga propozycja to blokowanie stawiania min w poszczególnych miejscach (schody, bs, przejscia, drabinki, okna)

 

Trzecia propozycja to wgranie menu kicków z powodami.

 

 

 

Odnośnie propozycji blokowania prosiłbym, kogoś z góry o wypowiedź odnośnie wytrzymałości serwera na tego typu blokady.

 

 

 

Oczywiście postaram się przerobić wszystko jeżeli przejdzie "selekcję". Do kilku przeróbek możliwe, że będę potrzebował kogoś do pomocy, sam wszystkiego nie ogarnę z powodu mojego amatorskiego poziomu w pawnie.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przydatne propozycje , na pewno bym chciał z miłą chęcią zobaczyć to u nas na serwie. Tylko  jest taki szkopuł, że na pewno nie jest to łatwe do zrobienia ,ale jak najbardziej bym był za dodaniem czegoś takiego , jeśli znajdzie się ktoś jeszcze kto dał rade by ci w tym pomóc i ogarnąć to jestem za :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reason kicker jest wgrany od zawsze. Jak się nie mylę już o tym mówiłem. Wieczorem postaram się go naprawić, ale tutaj nic nie obiecuję, bo wiem, że zawsze działał jak chciał. 

 

 

Blokady etc, wiążą się z przeróbkami silnika, którego całości udostępnić nie mogę. Nie jestem pewnie tylko apropo blokady min. Wyświetlanie informacji kto postawił minę pewnie to samo.

 

 

Serwer i tak jest dość obciążony - może nie tyle % co z wytrzymałością. Występujące co jakiś czas zwiechy mówią same za siebie. Możemy pracować, nie ma problemu. Tylko metody prób i błędów przy edycji silnika nie wchodzą w grę. Nie mamy serwera testowego, a głównej 800 nie będę narażał na crashe etc. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


podczas moich matur jeszcze to działało, trzeba sprawdzic. Gdy nie trzeba będzie robić granatów to blokady mocy klas pójdą szybko, mozna również w kodzie killstrike dodać ze predator, sg oraz airstrike dopiero po 10sekundach

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...