Skocz do zawartości

Cześć :3


fnx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! biggrin.png

Mam na imię Konrad, 16 wiosen jest już za mną. Pochodzę z małej miejscowości oddalonej o ponad 20km od Olsztyna.

W CS'a gram od dobrych prawie 7 lat, więc doświadczenie jest. Niestety ostatnio zaniedbałem tą piękną grę i nie grałem kilka miesięcy. Teraz może czym się interesuje, no trochę tego będzie, ale prawie wszystkie te rzeczy staram się wykonywać, próbować. Taka pasja, inne życie to "Street Workout"- Uliczny trening. Ćwiczy się na wszystkich możliwych rzeczach i nie jest do tego potrzebna sztanga czy hantle jak na siłowni - to całkiem inna rzecz. Daje to charakteru, odprężam się wtedy. Buduje się niezwykła tkanka mięśniowa, która pomaga nam wykonywać akrobacje takie jak flagi, pompki na jednej ręce i wszystko co można zrobić na drążku czy bez niego. Interesuję się piłką nożną - gram od najmłodszych lat, aktualnie gram w mały klubie, myślę, że kiedyś będę gdzieś dalej. Chodzę do liceum mundurowego - poszedłbym do sportowego, niestety był jeden mały problem... Interesuję się także  muzyką - reggae oraz hip - hop. 

Możecie Mnie spotkać na DD2 + DM :3

5 i do zobaczenia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...