Skocz do zawartości
Rank LE Smurf

[ODRZUCONE]Odwołanie sie od bana CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:AbraCadabra
Godzina, data zdarzenia:08.06.2019 17:14
Mapa:de_inferno
STEAM_ID / IP:STEAM_1:1:502349080
Uzasadnienie:2 raz pisze o unbanie na wszystkie serwery mam jeszcze jedno konto fiuteł xD casedrop.eu to jest mój main i gralem na tym koncie tez na serwerze 3 maps i jakos nie dostałem bana

a admin PerV3rS dał mi bana za nic nawet nie dał demka Bo raz go zabilem bo słyszalem jak tupnął od strony tt spawn a na tym koncie fiuteł to chcialem sprawdzic czy na wszystkich serwerach mam bana czy nie dziekuje za zrozumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban poleciał po ip, przez co masz bana na serwerze na obu kontach i będziesz dostawał bana na każdym kolejnym, na którym wejdziesz z automatu przez konsolę. Trzeba było się od razu odwołać po pierwszym banie. W regulaminie napisane jest o tym, że jest zakaz wchodzenia na aktywnym banie. A nie znajomość regulaminu nie zwalnia cię z jego przestrzegania. Pisałem w poprzednim, napiszę i teraz. W celu UB zapraszam do zrobienia 100 reklam dla sieci, bądź wykupienia UB za zgodą wyższej administracji. Następne takie tematy będą leciały do kosza.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...