Skocz do zawartości
RdN

 zamknięty Skarga - Admin Exodiux aka Fresh

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: Dziś tzn. - 10.06.2019 - około godziny 21:20-30.
Nick Admina/Gracza: Admin - Fresh, czyli @Exodiux
Dowód(Ss'y/Demko): Na którymś z tych demek powinna być cała sytuacja: KLIK I KLIK i ssy wrzucone na hosting, aby nie robić zbędnego bałaganu: KLIK
Uzasadnienie: Tak jak widać na załączonych ssach admin notorycznie nadużywa swoich uprawnień, respiąc i slapując graczy. Nie pozwolił mi zdefować bomby cały czas odrzucając mnie od niej.

Sam byłem świadkiem podobnych sytuacji w dniu wczorajszym (nawet się wyzywał z jakimś drugim adminem), ale tego niestety nie jestem w stanie udowodnić.

Administracja może sobie obejrzeć demko, czy np. sprawdzić logi serwera.

Konfidentem nie jestem (jak to wspomniał sam admin), ale tego typu zachowania są nie na miejscu i odstraszają nowych graczy.


Świadkowie: Gracze o nickach - Mort, MrSavageM, komunistyczny bober.

 

EDIT: 7 Podpunkt regulaminu administratora brzmi - Admin ma obowiązek do przedstawienia dowodów lub wypowiedzi w odwołaniu/skardze do 24h od momentu napisania tematu. W innym wypadku zostaje nagrodzony punktem ostrzeżeń o wartości 1 w dziale adminów. Admin się spóźnił o jakieś 2 dni.

A przy okazji pan admin przyznał, że wyzywał się wraz z innym adminem.

Edytowane przez RdN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli mogę się z tego wybronić to, to wyzywanie drugiego admina była czysto dla żartu, sam każdy się z tego śmiał na serwerze.  Wydaje  mi się że skarga może być jedynie na te "nadużywanie" które ty nazywasz, chciałbym dopowiedzieć że takie sytuacje jedynie się dzieją jak jest mało osób na serwerze i wiem że im mogę zaufać i się z nimi "pobawić", jak wbija nowa osoba na serwer to jej wszystko tłumaczę od komend  do klas, jak jest większa ilość osób na serwerze to takie sytuacje nie mają miejsca, poza tym jak mogę dodać, jeżeli ci się nie podobały w tych sytuacjach moje zachowanie wystarczyło napisać. 

EDIT: Gracze wymienieni przez gracza mogą to potwierdzić że takie wydarzenia się nie zdarzają przy większej ilości osób, a jedynie jak jest poniżej 4 graczy, jak się już zdarzają takie sytuacje z "obrażaniem" innego admina i "nadużywaniem" to każdy się śmieje na voice chat'cie i nie bierze tego na poważnie, widać że tobie to nie pasowało od początku i nic nie mówiłeś. Przypomniałem sobie tą sytuację ze slap'owaniem przy defuse'owaniu paki, zauważyłem że po  2 minutach nic nie piszesz i wsm mogłeś być podenerwowany tym więc przestałem, miałeś czas do defuse'owania jeszcze paki, każdy ci mówił byś defuse'ował, a ty sobie poszedłeś pod ct spawn'a.,

Tak, przyznałem się i też drugi Admin się przyzna do tego bo to wszystko jest czysto dla żartów, a do ciebie to nie dociera, poza tym jeżeli tobie tylko chodzi o "odstraszanie graczy" to byś się zgłosił z tym na pv, a nie pisał skargę i tyle.

EDIT2: Kolega zaznaczył mnie po  tym jak go dodałem do znajomych bo wydawał się w porządku i wtedy zapytał mnie o mój nick na Forum, czyli ten podpunkt nie powinien się liczyć jedynie z twojej winy.

Edytowane przez Exodiux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...