Skocz do zawartości

Skarga Variacik


3p1c F41L

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):15:30

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Variacik

 

Dowody: http://www35.zippyshare.com/v/nGsl3t3E/file.html

 

Świadkowie:-

 

Uzasadnienie:

 

Zabilem  Nie placz mala ktory mial 1 do nuke i mnie obrazil gracz nie dostal bana, odpowiedzialem mu i dostalem. To ze to twoj kollega itp itd to mnie nie interesuje :)

 

 

 

Edit: Sorry zly link juz jest dobry :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana ponieważ pojechałeś gracza od kurwy. Sorry ale kurwy to się w burdelu szuka jak dla mnie.

 

 

 

Obraza bo powiedział kretynie ? proszę cie... Kretyn a kurwa to jest jednak różnica nieprawdaż ?

 

 

 

Tyle mam do powiedzenia.

 

 

 

Poza tym, każdy podczas obrazy / Przekleństw dostaje upomnienie, następne jest banem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj dowody gdzie powiedzialem "kurwa" bo wydaje mi sie ze ich nie masz :) I nawet tak nie napisalem wiec strzala  :facepalm:

 

I nie powiedzial kretynie lecz tempaku wiec na chuj za przeproszeniem sciemniasz ???

 

Szczegolnie jak on do tego prowokowal :D

 

 

 

To gdzie moje upomnienie kolego ?  Widac ze nie kazdy je dostaje chyba ze tylko twoi znajomi je maja ? A i 1 ban jest 5 minut a nie 30 tak dla przypomnienia a dostalem 30 a twoj kolega NIC.

 

 

 

 

 

UPS szkoda ze ja mam te ssy :) jak on mnie obraza i ja mu odpowiadam i jakos nic takiego jak "kurwa" nie widac tylko cos innego :)

 

Wiec sie nie tlumacz bo ci nie idzie jak narazie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę cie, teraz to bajera z twojej strony. Za "Kurwa" nie dał bym Ci bana lecz za kurwę owszem. Dowodów nie mam bo nie mam zamiaru przy każdym banie robić ssa a jeżeli tak myślisz to jesteś w błędzie. Nie mam takiego obowiązku. Faktem jest to że za free go nie dostałeś.

 

 

 

Nie chce mi się powtarzać. Chcecie, szukajcie demek, ssów, dowodów. Zrobiłem co należało zrobić.

 

 

 

Pozdrawiam. Nie mam więcej nic do dodania w tym temacie. Malu możesz oceniać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj dowody gdzie powiedzialem "kurwa" bo wydaje mi sie ze ich nie masz :) I nawet tak nie napisalem wiec strzala :facepalm:

 

I nie powiedzial kretynie lecz tempaku wiec na chuj za przeproszeniem sciemniasz ???

 

Szczegolnie jak on do tego prowokowal :D

 

 

To gdzie moje upomnienie kolego ? Widac ze nie kazdy je dostaje chyba ze tylko twoi znajomi je maja ? A i 1 ban jest 5 minut a nie 30 tak dla przypomnienia a dostalem 30 a twoj kolega NIC.

Ty chciałeś za to: http://www30.zippyshare.com/i/arJtxIFb/27288/2015-12-12_00011.jpg dostać bana na 5 minut? :S Nie płacz mała sie uniósł zresztą jak zwykle,ale bez przesady żebyś za "tepaku musiałes" jechał takimi tekstami.Jedna sprawa,że Variat powinien mieć dowód a druga że ban jest słuszny,i to od niego zalezało czy nie płacz dostanie bana czy nie,bo po tym jak na y@@ pojawiło się "kultura" on już był cicho a ty pisałeś swoje.Zastanów się nad swoim zachowaniem nieraz na serwerze lepiej a nie pisz o jakimś koleżeństwie.

 

:hi:

 

 

@Variat admin ma obowiązek każdego bana dokumentować :) lub dowód znaleźć w hltv.

 

 

Edit.

 

Tak,odpowiedziałbym-na pewno nie takimi słowami :) ale bądźmy szczerzy @Variat napisał na y@@ Kultura a Ty wyraźnie przegiąłeś ze swoją "odpowiedzią"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 on mnie 1 obrazil wiec pewnie jakby ktos cie urazil odrazu bys mu odpowiedzial (jako gracz nie admin) . Po 2 Variat (pan ktory zawsze ma racje) Klamie ze pisalem "kurwa" bo nie ma co powiedziec a niby taki dojrzaly jest  :P . Wiec niech daje bana sprawiedliwie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epic, moim zdaniem slusznie zrobil, zawsze jak Cie widze na serwerze kultura nie swiecisz, ciagle tylko leca "kurwy" nie raz dostawales upomnienia i widze ze to nie przynosi skutku, kolejny chce dostac tydzien za kulture?

 

 

 

Czlowieku, zachowujesz sie jak 10 letni dzieciak bez jaj, dostales bana, nie raz pokazywales brak kultury, ja na miejscu @Variat Bym Ci 1 dzien dal, placzesz o bana na 30 min... zalosne.

 

 

 

Co do @Variat'a powinienes zrobic screena, ale jako iz jestes nowym adminem mogles o tym nie miec pojecia, mysle ze tym razem upomnienei slowne wystarczy dla admina, jako iz jest z nami od niedawna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty na prawdę nie czytasz tego co ja piszę !

 

"Dostałeś bana ponieważ pojechałeś gracza od kurwy." a "Kurwa" To jest odniesienie do tej z burdelu lecz w liczbie pojedynczej. Czytaj wcześniejsze posty bo na prawdę nie chce się powtarzać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Epic, moim zdaniem slusznie zrobil, zawsze jak Cie widze na serwerze kultura nie swiecisz, ciagle tylko leca "kurwy" nie raz dostawales upomnienia i widze ze to nie przynosi skutku, kolejny chce dostac tydzien za kulture?

 

 

Moj ban mnie malo interesuje, chodzi o to ze to mala prowokowal a on nie dostal . Szczeglnie ze to mala uzyl wiecej wulgaryzmow niz ja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ty na prawdę nie czytasz tego co ja piszę !

 

"Dostałeś bana ponieważ pojechałeś gracza od kurwy." a "Kurwa" To jest odniesienie do tej z burdelu lecz w liczbie pojedynczej. Czytaj wcześniejsze posty bo na prawdę nie chce się powtarzać.

 

 

Gdzie go tak pojechalem ? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 12/12/2015 - 15:26:48: *DEAD* NiePlaczMala <3 LOL ;D : kur.w@ no nie 1 do nuke

L 12/12/2015 - 15:26:57: *DEAD* NiePlaczMala <3 LOL ;D : japie.rdol@

L 12/12/2015 - 15:27:06: *DEAD* NiePlaczMala <3 LOL ;D : hmm tepaku.

L 12/12/2015 - 15:27:08: *DEAD* NiePlaczMala <3 LOL ;D : musiales?

L 12/12/2015 - 15:27:11: *DEAD* NiePlaczMala <3 LOL ;D : 1 do nuke..

L 12/12/2015 - 15:27:15: *DEAD* Hmmm >! : tepaku ??

L 12/12/2015 - 15:27:23: *DEAD* Hmmm >! : pizde trzym nawet smiercia nie potrafisz grac

L 12/12/2015 - 15:27:29: *DEAD* NiePlaczMala <3 LOL ;D : haha ,>

L 12/12/2015 - 15:27:36: *DEAD* NiePlaczMala <3 LOL ;D : milo mi ,3

L 12/12/2015 - 15:27:36: *DEAD* Hmmm >! : i kup steam biadku jeabny

L 12/12/2015 - 15:27:40: *DEAD* Hmmm >! : biedaku 

 

 

Także ten... 

 @@Variat pamiętaj: 5. Admin ma obowiązek dokumentować wszystkie wykroczenia w przypadku banów dłuższych niż 5 min (screen'y, demo), być czujnym w przypadku braku HLTV na serwerze. 

NiePlaczMala dostaje bana na 20 minut za obraze i prowokacje, ban dla Epica słuszny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...