Skocz do zawartości
ArmTig3r

 zbanowany odpal

Rekomendowane odpowiedzi

0:48 na rozgrzewce mogło by się wydawać, że to antyss, ale flash polecial za plecy -B

1:04 ESP według mnie +/-B

1:15 +/-B

2:50 wcelowany... +B

4:01 idealnie wcelowany brak słow +B

4:33 +/-B

6:31 +/-B

7:06-712 +/-B

7:48? +/-B

7:58 celownik leci za tą głową ( Za duży smooth gościu XD ) +B

8:04 w góre tu to już only wh +B

8:44 czyżby trigger? +/-B

Jego akcji było więcej, ale nie chce mi się już na typa patrzeć :D 

Według mnie spalony jakoś za specjalnie się nie krył ;) 

Dobra miał robione ss'y, były czyste, ale istnieje coś o czym pewnie połowa adminów nie wie czyli ANTYSS opcja w wielu cheatach, która wyłącza WH i wszystkie opcje podczas robienia ss'ów przez admina. Ta opcja podobno nie działa na rozszerzenie .tga, ale jak widać działa. Widać u typa cheaty, ale używa antyss, czyli ss'y ma czyste, a ja w takim przypadku muszę mu dać UB bo na jego ss'ach nic nie widać. Tak tylko dla informacji. ;) 

@No Pr0blem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Marcineeek. napisał:

 

Dobra miał robione ss'y, były czyste, ale istnieje coś o czym pewnie połowa adminów nie wie czyli ANTYSS opcja w wielu cheatach, która wyłącza WH i wszystkie opcje podczas robienia ss'ów przez admina. Ta opcja podobno nie działa na rozszerzenie .tga, ale jak widać działa. Widać u typa cheaty, ale używa antyss, czyli ss'y ma czyste, a ja w takim przypadku muszę mu dać UB bo na jego ss'ach nic nie widać. Tak tylko dla informacji. ;) 

 

Tak się składa ,że jako admin wiem co to antyss i łatwo to wykryć lecz w tym przypadku jestem na 100% ,że gracz posiada owe czity. Według mnie werdykt pewny ban.Chociaż z drugiej strony na demku widać to trochę inaczej ,ponieważ video nie odwzoruję w 100% tego co podczas grania.

Jak coś macie jego dane .xpeanz              VALVE_2:1:527685170  83.9.11.135     z

Edytowane przez MlodyToJa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...