Skocz do zawartości

ZajOnDz


ZajOnDz

Rekomendowane odpowiedzi

Ban tylko na 30 minut, ale warto o nim wspomnieć, aby postawić do pionu admina, który mi go dał.
Macie admina na Cod 200, który nie rozumie sensu istnienia Perków.  Dostałem bana na 5 minut za wskoczenie na daszek budynku na CS_Wiocha. Najpierw oczywiście kazał mi zejść, a gdy zapytałem dlaczego to odpowiedział, że "nie każdy może tam wejść" Hm.. Jakby się tak zastanowić to nawet na zwykłą większą skrzynie też nie każdy może wejść, a właśnie od tego jest perk zmniejszający grawitacje, żeby gracz mógł wskoczyć w miejsca, które zwykle są niedostępne dla graczy na klasycznych serwerach....  To samo można by powiedzieć o każdym innym perku np. "Nie rzucaj granatami co chwile, bo nie każdy tak może", ale skoro perk daje granat co 15 sekund to chyba tylko głupi by z tego nie korzystał. Niestety, gdy po 5 minutach wszedłem i zapytałem, który z graczy jest tym baranem co nie rozumie zasad gry i perków to niedopieszczony przez życie admin postanowił wykorzystać dane mu przywileje dając mi bana na 30 minut, aby podbudować swoje ego. Tym adminem najprawdopodobniej był Marker, bo po za nim i mną był jeszcze jakiś Sados, którego wcześniej jakoś nie widziałem na serwerze. Rozumiem jego frustracje, że po zmianie modu Cod stracił swój dobry level i już nie wyróżnia się w skillu od innych graczy, ale otrzymanie kilku headów nie powinno być powodem do wyładowywania osobistej złości na pozostałych graczach. Zalecam dać ostrzeżenie. 
Pozdrawiam, ZajOnDz.  

 

P.s. Zmiana modu moim zdaniem zniszczyła serwer. Ten mod jest bardzo po bugowany i wymagałby mnóstwa poprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw polecam zastosować się do wzoru :) 

Twój nick podczas gry:

Godzina, data zdarzenia:

Mapa:

STEAM_ID / IP:

Uzasadnienie:

Po 2 

Ban już minął, ale @SadoS Chyba ty go banowałeś? 

Nie widzę takiego admina na liście administracji COD 200 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...