Skocz do zawartości
Piterskyy

 odrzucone Podanie na administratora

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Piterskyy
Wiek: 14 (Przechodze mutacje)
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem kiedyś administratorem na serwerze deathrun oraz arence 1v1
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8.5
Staż w CS-sie: 740 godzin na meinie i 400 na smurfie
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Ponieważ sam siedzę długo na serwerze i nie zawsze jest jakis admin aby zbanowac potencjalnego cheatera oraz  przenieść jakiegoś gracza który przyszedł sobie ponabijać godzinki na serwerze, jestem przyjacielski nie jestem typem toxica szybko nawiazuje interakcje z ludzmi oraz nie jestem chodzącą Patologią :D
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 6-9h ( z małymi przerwami głównie jestem z samego rana i od godziny 8-13,30 i 15-23
Kontakt: Discord/TeamSpeak
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/%E2%9C%AA%20Piterskyy%20%E2%99%A5/145.239.19.229:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, femarix napisał:

Na nie największą wadą jest twój wiek  to okres buntów , więc zapraszam za 2 lata :v

Bez przesady femarix to ze posiadam mały wiek to nie oznacza że nie ogarniam tego i tamtego niby okres buntu a ja potrafie sie powstrzymac w każdej sytuacji i nie wybuchać nie powinieneś mnie skreślać tak szybko chociaż dałbyś mi szanse :D Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 minut temu, BezImienny napisał:

Ja osobiście jestem na nie bo za bardzo toksyczny jesteś i wyzwałeś mnie i @elo elo 350 ja rozumiem że to były 2 akcje ale były.

:C z tego co widze ze po 2 akcjach i po wieku mogę się pożegnać szkoda tego nabijania po 8 godzin tych 35 godzinek bo tak to bym porobił inne rzeczy ale warto spróbować :cccc 

a gracza elo elo 350 nie wyzwałem tylko powiedziałem że "ciągle kampi" tobie też nie raz zdażyło się byc toksycznym nawet często ale masz admina i gratuluję :D JA PRZEGRAM PRZEZ WIEK

Edytowane przez Piterskyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed chwilą, femarix napisał:

Nikt ci nie kazał nabijać tych godzin grasz dla przyjemnosci a nie z przymusu.

Wiesz chciałem zostać adminem chociaż na próbę więc wiesz jak to jest masz swoją opinie trochę narzuconą z góry ale jest twoja a 2 razy to nie jakoś dużo 2 jedyne razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć mały.

Cieszy fakt, że się starasz i bardzo dużo grasz i ja osobiście nic do ciebie nie mam, ponieważ jakoś nie widziałem i nie słyszałem, abyś robił coś złego.

Jesteś dobrze zapowiadającym  graczem, według mnie, więc rób dalej to co robisz i się nie poddawaj nawet gdy to podanie zostanie odrzucone, gdyż każdy z nas tak samo zaczynał i przechodził wzloty i upadki!

 Niestety jestem na NIE, dlatego  że na chwilę obecną mamy już dobrą załogę i nie widzę potrzeby więcej osób w administracji. Bądź na baczności i monitoruj co się dzieje z serwerem, bo nie wiesz kiedy, a nóz widelec uda ci się przejść rekrutację!

Pamiętaj! Wiek to nei wyznacznik dojrzałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


22 minuty temu, marcin napisał:

Cześć mały.

Cieszy fakt, że się starasz i bardzo dużo grasz i ja osobiście nic do ciebie nie mam, ponieważ jakoś nie widziałem i nie słyszałem, abyś robił coś złego.

Jesteś dobrze zapowiadającym  graczem, według mnie, więc rób dalej to co robisz i się nie poddawaj nawet gdy to podanie zostanie odrzucone, gdyż każdy z nas tak samo zaczynał i przechodził wzloty i upadki!

 Niestety jestem na NIE, dlatego  że na chwilę obecną mamy już dobrą załogę i nie widzę potrzeby więcej osób w administracji. Bądź na baczności i monitoruj co się dzieje z serwerem, bo nie wiesz kiedy, a nóz widelec uda ci się przejść rekrutację!

Pamiętaj! Wiek to nei wyznacznik dojrzałości.

Dziękuje i równie dobrze mogę się pożegnać już z myślami o administracji więc dzięki za rade :D i opinie a napisałem bo widziałem że bosshow dosc długo był offline dzięki i pozdrawiał  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...