Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Mateusz
2. Nick: niH ❟❛❟ᴳᵒᴰ
3. Wiek: 16
4. Doświadczenie na Stanowisku Admin: Opiekun na 3 serwerach + 2 swoje
5. Znajomość SM/10: 9
6. SteamID: STEAM_0:1:509638308
7. Link do profilu Steam: STEAM_0:1:509638308
8. Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/niH ❟❛❟ᴳᵒᴰ/145.239.16.111:27016/
9. Od kiedy grasz na serwerze: licząc wszystkie konta hmm no będzie jakieś 3/4 miesiące
10. Ile dziennie grasz na serwerze: 4-6h
11. Dlaczego chcesz zostać adminem: Bardzo często jak gram na serwerze widzę że pewne osoby nie stosują się do regulaminu serwera, pomimo zwracania uwagi przez innych graczy oni dalej robią swoje. Czyli tak krócej mówiąc chciałbym choć trochę przypilnować porządku na serwerze oraz wspomóc innych adminów :)

Edytowane przez Vevus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze potrzebujesz 50 minut do 30h na serwerze, a to jest jedno z wymagań, aczkolwiek teraz przymknę na to oko, jestem na tak, doświadczenie posiadasz, 7h w ciągu tygodnia przegrane, oraz wiek na +/- to są najważniejsze wymagania, więc czemu miałbyś nie dostać szansy?

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, WaRninG1 napisał:

Jeszcze potrzebujesz 50 minut do 30h na serwerze, a to jest jedno z wymagań, aczkolwiek teraz przymknę na to oko, jestem na tak, doświadczenie posiadasz, 7h w ciągu tygodnia przegrane, oraz wiek na + to są najważniejsze wymagania, więc czemu miałbyś nie dostać szansy?

Zapewne dostane opierdziel za ten cytat ale musze bo korci xD, game tracker od 2h mi pokazuje 29,38 h przegrane i wlasnie idk o co chodzi ale nawet frox moze ci potwierdzic ze mam 30h ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed chwilą, Vevus napisał:

Zapewne dostane opierdziel za ten cytat ale musze bo korci xD, game tracker od 2h mi pokazuje 29,38 h przegrane i wlasnie idk o co chodzi ale nawet frox moze ci potwierdzic ze mam 30h ;)

Nie odpowiadaj pod swoim podaniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ludzie serio wiek + ?? 16 lat to + ? chlopak ledwo wie jak piwo smakuje a wy piszecie plus bez jaj...

gt od tygodnia na plus poza tym 0 totalne. 

jesli uwazacie ze sie nadaje to jestem za okresem probnym. Aczkolwiek tylko za probnym bo 16 lat nie przemawia do mnie co widac po adminach z CS:GO (bez urazy dla nikogo) oraz to ze tydzien nabite godziny na GT a w ciagu miesiaca nic poza tym . 

Neutral i sorry za szczerosc kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mało go widuje ,  Jestem za okresem próbnym . Po co kolejny admin który będzie wchodził raz na tydzień ?  Wiek tak srednio no ale co, nic nie zrobisz :) 

 

Edytowane przez psyHoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...