Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:20:45
Nick Admina/Gracza:Nih
Dowód(Ss'y/Demko):Demko można pobrać i zobaczyć moment w którym widać że na czacie jest napisane Gracz fr0x został zmutowany na 30 minut 
Uzasadnienie:Nih mutuje mnie i jego jedynym argumentem jest to że to ja zacząłem (Powiedziałem do Quvika mnie zbanuje  i było to nawiązanie to historii z przeszłości kiedy dał mi bana za nic )
Świadkowie:Cały serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nasz drogi admin fr0x ma jakąś spine z QARVIKIEM i zawsze jak wbije na serwer to się musi z nim kłócić co przeszkadza całemu serwerowi więc dałem mu muta za nadużywanie mikrofonu :) Jeszcze dodam że fr0x lubi się pobawić sm adminem i czasami użyć slapa albo slaya na jakimś graczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed chwilą, shizeR00 napisał:

Tak a qarvikowi dałeś

 

Tylko że qarvik potrafi sie uspokoić a ty nie i to ty zaczynasz np teraz on wbił na serwer i się pytałeś kiedy ci da perma, serio opanuj się trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, roye napisał:

dobrze zrobił mutując cie twoje nie ustane gadanie na mikrofonie przeszkadza każdemu
nic nie da sie powiedzieć bo ty wcinasz się w zdanie każdemu bo ty masz najwięcej do powiedzenia :)

Zawsze mówie sory/przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, shizeR00 napisał:

Okej , obejrzyj demko z Nuke rampy i mirage mid i zobacz kto sie lubi bawic komendami

To demko z mirage gdzie PROSIŁEŚ mnie żebym cie podrzucił bo wskoczyć nie mogłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chodzi o to że jakiś tydzień temu gralismy na 1 vs 1 i o cos poszlo ale nw dokladnie o co... fr0x dal mi muta na 5 min. Zdenerwowałem się i postanowiłem dać mu bana na 10min w ramach zemsty i nauczki że ze mną się nie zadziera...

fr0x dostał rage i zaczął mi spamować na steam że mam go odbanować i wgl. Napisałem do aquax aby go odbanował i tak się stało. fr0x dostal unbana wbilismy na server i myslalem ze wszystko bedzie ok ale fr0x odrazu zaczął mnie wyzywać (że co co ty odj"""łeś poj""""ny jesteś komend na unbana nie znasz a adminem jesteś a tylko właściciel może zdjąć bana) od tego czasu za każdym razem gdy wbijam na server tak się dzieje... fr0x wyzwa mnie staram się na to nie zwracać uwagi i mowie mu ze ma się "zamknąć" ale on sobie nic z tego nie robi... Dziś 07.09.2019 przed 21 nih dał muta fr0x"owi na 30min bo wyzywanie mnie było  już irytujące i przeszkadzało innym osobą na serverze stąd ta skarga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, QARV!K napisał:

Chodzi o to że jakiś tydzień temu gralismy na 1 vs 1 i o cos poszlo ale nw dokladnie o co... fr0x dal mi muta na 5 min. Zdenerwowałem się i postanowiłem dać mu bana na 10min w ramach zemsty i nauczki że ze mną się nie zadziera...

fr0x dostał rage i zaczął mi spamować na steam że mam go odbanować i wgl. Napisałem do aquax aby go odbanował i tak się stało. fr0x dostal unbana wbilismy na server i myslalem ze wszystko bedzie ok ale fr0x odrazu zaczął mnie wyzywać (że co co ty odj"""łeś poj""""ny jesteś komend na unbana nie znasz a adminem jesteś a tylko właściciel może zdjąć bana) od tego czasu za każdym razem gdy wbijam na server tak się dzieje... fr0x wyzwa mnie staram się na to nie zwracać uwagi i mowie mu ze ma się "zamknąć" ale on sobie nic z tego nie robi... Dziś 07.09.2019 przed 21 nih dał muta fr0x"owi na 30min bo wyzywanie mnie było  już irytujące i przeszkadzało innym osobą na serverze stąd ta skarga.

Fakt  lecz ukryłeś wiele faktów takich jak twoje wyzywanie :) czemu tego nie ująleś w tej wypowiedzi ? A i przypomnij za co dostałem bana od Ciebie ? To ty mi dałeś 1st muta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, eszkeree napisał:

Według mnie nih zrobił dobrze ponieważ kłócenie się na serwerze jest nie odpowiednie, a dodatkowo przeszkadza lub irytuje innych graczy którzy przyszli sobie na spokojnie pograć.

Wszystko spoko lecz mi tylko chodzi o to czemu to ja zostałem tylko ukarany a nie osoby biorące w tym udział ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, shizeR00 napisał:

Wszystko spoko lecz mi tylko chodzi o to czemu to ja zostałem tylko ukarany a nie osoby biorące w tym udział ?

Bo qarvik starał się ciebie ignorować a ty powtarzałeś 50 razy "Daj mi perma daj mi perma"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...