Skocz do zawartości
Budowa

 odrzucone Budowa wjechała i bana dostała XD

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Budowa
Godzina, data zdarzenia: 21:48
Mapa: cs_wiocha
STEAM_ID / IP: 88.90.93.145

Link do bana: http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=4942


Uzasadnienie: No cóż grałem sobie na wiosce i przez pierwsze rundy dostawałem w dupe (że tak sie wyraze) bo nie miałem perku a na serwerze byli gracze z perkami. Po uzbieraniu pieniędzy kupiłem perka który ma 1/9 z każdej broni i szanowny admin zginął kilka razy pod rząd, po czym nie będąc nawet sekunde na spekcie dał mi bana perma za WH. Bardzo profesjonalne podejście Pana elo elo coś tam dalej nie pamiętam, ale w takiej sytuacji bez uprzedniej obserwacji chyba daje się screeny, no chyba że to ja jestem pierd*niety XD Mimo wszystko proszę o unbana, demko jest do dyspozycji (http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1909292125-cs_wiocha.dem.zip) więc jeśli komus sie chce tracic czas na przegladanie to od polowy demka wkraczam ja na serwer :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznijmy od tego, że ja siedziałem na spect i nagrywałem Twoje "poczynania" To, że mnie 2 razy zabiłeś swoją śmieszną anihilacją 1/2 to nie moja wina :)

Dobra wróciłem, moje demko: https://www52.zippyshare.com/v/nYhzQPFD/file.html demko z hltv http://d1.hltv.org.pl/23614?data=2019-09-29

Rozpiska mojego (specjalnie z wh admina :D)

23:52 Co to za skany na respa idealnie na wroga + wcelowanie we wroga +B jak dla mnie, bo takie rzeczy aż tak często się nie zdarzają :) 1/4 polecam

HLTV:

22:17 ?????????????????? co to miało być? ++B

23:32/33 patrzenie za przeciwnikiem, strzały na przeciwnika w domku z hostami.

A, zapomniałem wspomnieć, że dostałem zgłoszonko o Twoim "Wh" Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Edytowane przez elo elo 350
Powrót z roboty ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


okej czekam z niecierpliwością :) Szczerze odowłuje się tylko dla zasady więc tego dopilnuje mimo iż miałbym nie dostać ub, dobranoc :) 

Dobra przejrzałem to dzieło sztuki nagrane przez Ciebie i i powiem tak:

23:52 Szkoda że nie nagrałeś wczesniejszych rund, zaraz za tą ścianą z przejściem po lewej stronie kampił gość 2 rundy pod rząd, dlatego po zdobyciu fraga leciałem ze skanem na ściane a że wyświetliły mi sie zadawane obrażenia to skanowałem dalej, zresztą widać ze po zginięciu gości dalej tam skanuje - jak dla mnie nie jest to obvious do perma za wh

Demko HLTV:

22:17 włącz sobie prędkośc 1/4 i obserwuj moje wyjscie z respa, wejscie na mostek i skok z niego (dokładnie 22:13:01 - przez ułamek sekundy widzę ręke gościa jak wskakuje za skrzynke 

a9qBhhX.png

Starałem sie to złapać jak najlepiej ale nie moge cofnąć idealnie do tego momentu żeby zrobić screena, jednak w prędkości 1/4 w podanej wyżej sygnaturze czasowej dobrze widać jak przy zeskoku gośc wbiega za skrzynke.

23:32: Wyczyścilem z teammatem całą mape i został jeden gość, obserwuje budynek dookoła i jest czysto więc jasne że gość będzie w środku, patrzę przez kratke i czysto więc byłem pewny że gość siedzi albo na hoście albo w pomieszczeniu obok, robie zmyłkę rozbijając kratke i wbijam przez drzwi ( pierwsze celuje w pomieszczenie obok, jednak zauwazam ze gosc jest przy hoscie i strzelam w niego).

 

Jeśli to wszystko no to proszę, sytuacje wyjaśnione - wszystko jest widoczne na demku. A zgłoszenia? Po sytuacji z 22:17 gdzie gość wbiegł za skrrzynke wiedziałem że mnie zgłoszą

Edytowane przez Budowa
UP TO DATE XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 demko

23:52 silent +B

HLTV

Złe czasy podałeś BTW ;x 

16:32 silent

18:54 ten celownik +B

19:10 coś lata ten celownik +B

20:56 znowu coś lata ten celownik +B

21:03 znowu to samo +B    

21:34 i znowu +B

21:40 i znouw... +B

21:53 i znowu.... +B

@joolz @No Pr0blem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20 minut temu, MARCIN3K napisał:

1 demko

23:52 silent +B / Opisałem wyżej

HLTV

Złe czasy podałeś BTW ;x 

16:32 silent / gośc wybiega zza ściany, to co mam nie strzelać? + to nie ja go zabiłem

18:54 ten celownik +B / po wejsciu do domku patrzy się zawsze czy ktoś w ciemni na hoście nie siedzi, widze ze typ jest za scianą - biegne do niego po czym wylatuje mi moj teammate i zaczalem strzelac w niego bo sie pomylilem, ale jak nie zadawalem mu obrazen to zaczalem full autem najezdzac tam gdzie byl skitrany tt

19:10 coś lata ten celownik +B / polecam zwolnione tempo 1/2 widać jak zjezdzam kałachem na full auto za schematem - nie widze tu nic podejrzanego ( przyzwyczajenie z cs:go)

20:56 znowu coś lata ten celownik +B / to samo co wyzej, schemat z cs:go strzelania full auto z ak 47/ odwrócona L - jak zaczynasz full auto to nie celujesz w glowe tylko w nogi a że gośc ma w kondycje nie wiadomo ile to staram sie nadążyc za nim

21:03 znowu to samo +B   / full auto na gościa na łeb (bo afk) po czym widze ze drugi tez afk to sie zatrzymalem zeby przymierzyc ale on zaczał biec więc przysłowiowa pi*da na niego XD

21:34 i znowu +B /zaczynam full auto, zobacz ile gość ma kondycji i zaczyna uciekać od lewej do prawej to próbuje na nim nadążyć - to chyba normalne ze mam recoil, nie wiem jak mam strzelac? one tapy skoro gosc biega 300km/h?

21:40 i znouw... +B / zwykle full auto?

21:53 i znowu.... +B / biegne i strzelam full auto co w tym dziwnego?

@joolz @No Pr0blem

Podsumowując to jest serwer COD gdzie goście mają milion hp i kondycji i zeby za nimi nadążyc to ja stosuje full auto - tym bardziej ze mialem item 1/9 z kałacha co tłumaczy większość powyzszych sytuacji. Jak dla mnie ban bezsensowny, ale pozostawiam to ocenie UB Teamowi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...